Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Luciánek, mám asi 13 let a 27 kg. Byl jsem adoptován z útulku. Se svými pány jsem žil uvnitř. Pak se narodilo miminko, do toho přišel rozvod, a já skončil v kotci. Nikdo se o mě poslední dobou nestaral. Hladověl jsem, smutnil jsem, čůral krev... Ještě, že mě chodili krmit hodní sousedé, kteří upozornili i místní útulek, policii.. Díky vyjednávání s mým majitelem jsem byl „propuštěn“ do nového života. Je moc smutné, že vysvobození přišlo až teď, na má stará kolena. Tolik si užívám všeho, co jsem zapomněl, že může být krásné. Tolik toužím po novém domově, po jistotě, lásce, aktivitách. Prosím, adoptujte mě.

Jsem hodný, laskavý, milující mazlení. Zprvu jsem trochu opatrnější, ale když zjistím, že mi nic nehrozí, budete mě mít stále za patami :-) Neublížím, i na veterině jsem byl hodný. Hygienické návyky dodržuji, o samotě neničím. Ze začátku jsem poštěkával, ale to již nedělám. Na vodítku umim, občas radostí zatahám. Rád si hraji.

V dočasné péči snesu psy, feny, kočky. Jen jídlo si před jinými zvířátky hlídám, ono není divu.

Domov hledám POUZE UVNITŘ.

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká. Užívám kloubní výživu, jinak zdravotní problémy nemám.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Liberec.