Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Ňufík hledá DOMOV - trvalý i dočasný ????

Chtěli bychom Vám představit a připomenout našeho Ňufíka - malého klučíka, který se k nám dostal loni v létě, podstoupil u nás vyjmutí poškozeného očka, kastraci a revizi zoubků, po operaci se krásně zotavil, a je nejvyšší čas, aby si Ňufík našel svoji vysněnou rodinu ❤️.

Budeme moc rádi i za nabídku dočasné péče, Ňufík by ze všeho nejradši chtěl do rodinného domu se zahrádkou, kde moc rád běhá, do bytu se příliš nehodí. U nás mu chvíli trvalo, než si na pobyt uvnitř zvyknul. Rovněž by byl raději psím jedináčkem, na ostatní pejsky dost štěká, na ty velké vyjíždí. I když si na ně po čase zvykne, máme pocit, že by se bez nich klidně obešel.

Ňufík je malinký jezevčík s velkým srdcem, krásně chodí na vodítku, je mazlivý a něžný, občas i tvrdohlavý a trošku lumpík, ostatně jako každý správný jezevčík. Je kastrovaný.

U nás není úplně spokojený, vadí mu ostatní pejsci. Moc rád by měl svoji rodinu jen pro sebe, mohl si užívat procházky, šmejdění na zahradě i večerní tulení se ke svému páníčkovi
☺️.

Děkujeme za nabídku domova, dočasné péče, ale i sdílení jeho alba, které mu jeho vysněný domov pomůže najít.

Odkaz na jeho album a více fotek: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.676331247869257&type=3

Ňufík je očkovaný, čipovaný, kastrovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.500 Kč. V případě zájmu o Ňufíka nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda.