Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 11 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: 1.plyšový útulek z.s.

Podrobný popis

???? KESSY HLEDÁ DOMOV ????

Je jí 11 let. Kožíšek má sice prokvetlý šedinami ale nenechte se mýlit. Tato hladkosrstá foxterierka je neskutečné šídlo. U lidí se tomu říká ADHD, u psů říkáme prostě "janek". 

Celý svůj život prožila na dvorku, bez boudy a bez zájmu majitelů. Rádi se jí nyní vzdali, protože jí stejně chtěli uspat. A tak Kessy žije, zlobí a lítá jako blázen v 1plyšový útulek z.s. po zahradě a chce lovit vše, co se hýbne. 

Je zázrak, že bez péče, kterou jí majitelé poskytovali, ještě vůbec žije. Sníh, mráz, déšť, horko....to všechno musela snášet. Takže je to takové odolné, větrem ošlehané stvoření, které hned tak něco neskolí. Rostla jako dříví v lese, vychovala se v podstatě sama a je z ní tak trochu "pařízek". Přivolání jí nic neříká, ovšem pud lovce má za dva. 

Už má termín k vetovi na zoubky a kastraci, srdce v pořádku a tak se můžeme poohlédnout po odvážném zájemci o tuto jedinečnou, svéhlavou a stříbrem prokvetlou psí dámu. Troufáme si říct, že ještě dalsich 7 let bude šlapat tuto zem a dělat vám milou společnost. 

Kessy i přes svůj věk není vhodným psem ke starším a pomalejším lidem. Je opravdu nabitá energií k prasknutí a nutně potřebuje aktivní lidičky. I tak věříme, že atlety a sportovce utahá taky. 

Je vhodná pouze jako jedináček, do domku se zahradou a bez volně se pohybujících dalších domácích mazlíčků a drůbeže. Ploty nemá tendenci přelézat. Takže za plotem ti ostatní přežijí. 

Hledáme pro ni ANDĚLA (Y), co milují akci, nuda jim nic neříká, mají odvahu a odhodlání změnit život jedné dlouhonosé, svérázné a psím životem nepolíbené psí "bábince". Nebude to jednoduché ale rozhodně to bude dobrodružné. Lidi má kupodivu ráda a děti doporučujeme pouze ty větší 12+. 

Volat, psát a mailovat můžete Lena Čtvrtníčková, která jí poskytuje prvotřídní servis a řekne vám vše, co zde nezaznělo a zajímá vás ????

602 733 981 

Kalendar2018@seznam.cz