Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Fatima, krásná fenka německého ovčáka s průkazem původu, mám 10 let a 40 kg. Zemřela mi panička. Bylo to hrozné, ale pořád jsme měli s pánečkem sebe. Jednoho dne mi ale řekl, že tu již nechce být, že chce za svou milovanou. Zanedlouho opravdu odešel. Cítila jsem tak sama, měla jsem v sobě tolik smutku a nevěděla jsem, co se mnou bude. Nakonec jsem našla domov u jedné paní, ale opět to netrvalo věčně. Prý se musí odstěhovat a starat se o příbuznou a já? Musím pryč... A tak jsem se dostala do spolku Psí senioři v nouzi. Na jednu fenku tolik změn, ztrát. Prosím, dejte mi domov, již napořád.

Jsem hodná, mazlivá, stále aktivní a poslušná. Dříve jsem prošla výcvikem, například povel „k noze“ umím ukázkově. Hygienické návyky mám 100%. Miluji jídlo, procházky. Na vodítku umím. Do auta si sama naskočím a nevíte o mně. Běžnou manipulaci snesu, jen pan doktor se mi nelíbil.

Rozumné pejsky snesu. Ke kočkám vhodná nejsem.

Domov hledám ideálně u domku se zahradou, s trvalým přístupem do teplé místnosti. Pokud budu s druhým psem, mohu i do bytu.

Jsem kastrovaná, očkovaná, čipovaná, bez zdravotních problémů. I nožky mi slouží dobře.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.