Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem velký dobrák Lujzík, mám 11 let, 35 kg. Jsem ukázkou jednoho smutného psího, ale i lidského příběhu. Moje panička byla vždy známá pejskařka. A tak jednoho dne našla pod autem krabici se dvěma opuštěnými štěňátky. Jedním z nich jsem byl já. Nechala si nás, měli jsme u ní hezký život v bytě. Denně jsme jezdili autem do pražského parku na velké vycházky. Ale na moje stará kolena panička vážně onemocněla. Nechala se i propustit z nemocnice, aby mohla být s námi, ale nešlo to, bylo jí tak zle… A tak jsme zůstali opuštění. Půl roku se u nás střídali lidé, kteří nás přišli vyvenčit, nakrmit...

Moje psí kamarádka domov již našla a já jsem ve spolku Psí senioři v nouzi, odkud hledám ten nejlepší domov. Doufal jsem, že panička se toho ještě dočká, že se jí rozzáří oči... Ale bohužel. Pár dní po našem odjezdu panička zemřela. Již prý mohla odejít, již věděla, že jsme v bezpečí.

Jsem úžasný, dokonalý, správný, poslušný, klidný.. Prostě ten nejlepší parťák, navíc socializovaný i ve velkoměstě. Rád se pomazlím, rád Vám budu u věcí asistovat. Hygienické návyky dodržuji, neničím, přehnaně neštěkám. Autem jezdím rád. Na vodítku umím, mohl bych chodit i bez něj. Manipulaci snesu, jen pan doktor se mi moc nelíbil, když já se o sebe tolik bál :-)

Psy, feny snesu, kočky neřeším. Domov hledám POUZE UVNITŘ.

Jsem kastrovaný, čipovaný, zoubky mám vyčištěné, brzy budu očkovaný. Krevní testy, sono vyšetření bříška i srdíčko mám v pořádku. Vzhledem k věku a velikosti mě pobolívají záda, tak užívám kloubní výživu.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.