Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.


Indie, fenka, kříženka, 5 let stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 26 kg.

Indie je velmi výjimečná fenečka. Naprosto zbožňuje lidi a děti všech věkových kategorií. Indie je moc hodná a miluje mazlení a pozornost. Je vždy šťastná a nadšená, když se setká s novými lidmi.

Indie byla zachráněna z řetězu a přišla k nám s deformovanou přední tlapkou. Deformovaná přední tlapka má vliv na její chůzi, v podstatě ji nemůže používat. Absolvovala operaci, ale ta bohužel nebyla úspěšná. Indie deformovaná přední tlapka vůbec nevadí, nebolí ji a když chce, dokáže být opravdu rychlá. Ideální by bylo, kdyby Indie šla do domova se zahradou, kde od ní lidé neočekávají, že bude chodit na dlouhé procházky nebo chodit po schodech.

Indie se snese s jinými psy, papoušky a nevadí jí ani kočky. Indie je čistotná a umí chodit na vodítku. Umí také zůstat sama doma. Je hodná u veterináře i v autě. Indie je úžasná fenka, která má spoustu lásky na rozdávání a byla by skvělým přírůstkem do každé domácnosti!

Indie se nachází v dočasné péči v Praze, kde ji můžete navštívit.

Pokud si myslíte, že je pro vás Indie ta pravá, neváhejte nás kontaktovat!