Pohlaví

Pes

Věk

6 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: NEBELVÍRASHELPFORANIMALS

Podrobný popis

NOEL šťěnátko záchraněné od zlých lidí na Slovensku s maminkou a sestřičkami, kde je chtěli zabít... Jedno štěňátko se zachránit nepodařilo. Maminka a sestřičky již domov našli. On jediný zůstal v dočasné péči.
Sestřičky a maminka jsou povahou úplně jiné, jsou veselé a jdou za každým člověkem. Noel je jiný... trvá mu den dva, než začne člověku plně důvěřovat. Proto hledáme trpělivého člověka, ktereho neodradí jeho počáteční nedůvěra.
Noel je hodně inteligentní a účenlivý... Myslíme si, že v sobě má něco z bordel kolie. Vše mu stačí vysvětlit jednou a pamatuje si to Hodil by se na nějaký psí sporty nebo k aktivní rodince, ale spíše ke starším dětem, malých dětí se bojí. Je kamarád se všemi pejsky a kočičkami. 
 
Noel bude střední velikosti. Teď váží 8kg. Je plně očkovaný, čipovaný a má pas.
 
Hledáme mu laskavý domov, kde bude členem rodiny, pouze s možností pobytu vevnitř. Žádná bouda, žádný živý zvoneček na dvůr. Hledáme zodpovědnou rodinu, která ví, co obnáší výchova psa a má na to dostatek času a trpělivosti. Rodinu, která mu zabezpěčí stabilní zázemí (pejsek je závazek na 15 a více let), s dostatečným finančním zebezpečením (kvalitní krmivo a veterinární péče). 

Noel půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace a po úhradě adopčního poplatku 4000Kč. Momentálně se nachází u Rokycan.

V případě zájmu o adopci, prosím pište nebo volejte na tel. 723 728 323.