Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Ústecký
Akt. umístění: AniDef - útulek Žim
Evidenční číslo: 1346

Podrobný popis

Ahoj, jmenuji se Dirk, v únoru mi byli čtyři roky. Do útulku mě odevzdal majitel a já teď hledám nový domov. Jsem v jádru velmi hodný pes, který potřebuje získat důvěru v člověku. Když zjistím, že mi nic nehrozí, jsem mazlivý a chci rozdávat pusinky. Co se týče ostatních pejsků, tak potřebuji též zjistit, že mi nic neudělají, pak si chci hrát. Pokud zavrčí, nenechám si to líbit. Tety říkají, že jsem reaktivní na auta a kolaře. I s tímto je potřeba počítat a pracovat semnou. Bohužel nemám za sebou lehký život a je to na mě znát. Některá manipulace mi vadí a nechci nechat si ji líbit, to se umím i ohnat. I přesto všechno věřím, že na mě čeká ten pravý domov, kde získám vše, co potřebuji a konečně budu vědět, že mi už nic nehrozí. Líbím se Vám? Pokud ano, doražte mě vyvenčit.

Jsem opravdu velký mazel! Když mě nikdo do ničeho netlačí, jsem úplné zlatíčko! Hledám domov, kde budu v klidu, bez dětí, bez velkého ruchu,kde budu mít trochu svobody, někde na vesnici nebo v klidné lokalitě. Jinak jsem úplně nenáročný, jsem čistotný, zdravý, 4 letý krásný kluk. Potřebuji jen někoho, kdo me pochopí a bude brát takového jako jsem.

Do adopce odejde kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči. Zájemce prosíme o vyplnění adopčního dotazníku: https://forms.gle/XhktirLMoEPK1g1A6 nebo zavolání na tel: 736 769 601