Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Malý (do 30 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Ústecký
Akt. umístění: Útulek pro opuštěná zvířata Jimlín
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Evidenční číslo: 6673
Místo nálezu: Žatec
Rasa: nejspíše kříženec knírač a pudl
Věk/pohlaví: asi 4-5 let, pes
Váha: při příjmu 5.5 kg
V kohoutku: cca 26 cm
Původní čip: nenalezen, proto aplikován útulkem
Kastrování: ano útulkem
Odblešení, odčervení: ano útulkem
Očkování: útulkem vzteklina a DHPPi
Adopční poplatek: 1000,-Kč


Informace: Žerýček dorazil do útulku jako jedna velká zadredovaná koule. Bylo z něj vidět jen pár zubů, když na nás pouštěl hrůzu. Těžko říct, jaké patálie si musel Žerynka s lidmi prožít, protože mu trvalo dlouho, než nás k sobě pustil. Ležel schoulený v koutě a při pokusech o kontakt vrčel a oháněl se po nás. Ale jednoho krásného dne, konečně pochopil, že mu neublížíme. Začal se mazlit a dávat nám pusinky a také začal konečně hezky papat. U paní doktorky byl vykastrován, u toho rovnou ostříhán a také mu vyčistili zoubky. Ze Žerýčka je úplně jiný pejsek a bude z něj úžasný parťák do života. Nepohrdne procházkami, ale ani válením se na gauči. A rozhodně bude potřebovat moooře lásky. Zbožňuje mazlení a svého člověka bude bezmezně milovat. Má perfektní hygienu a začíná se seznamovat i s ostatními pejsky, kterých se ze začátku bál, ale nyní už se osmělí i k opatrnému kontaktu. Až mu srstička doroste, bude třeba počítat s její úpravou.

Podmínky adopce najdete zde: http://utulek-jimlin.cz/index.php?p=co-a-jak

Noví majitelé jsou pečlivě vybírání a pejsek nemusí být vydán i po splnění adopčních podmínek. Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy). Obecné informace k adopcím najdete v popisu alba "Aktuální nabídka pejsků" či na našich oficiálních webových stránkách www.utulek-jimlin.cz. Pejsek je vždy čipovaný, očkovaný a odčervený. Volat je možné od 8 do 18:00 na tel: 604 451 258

Foto: Lucie Zahradníčková


Adopcí se rozumí poskytnutí DOŽIVOTNÍHO domova pro naše svěřence. Jako samozřejmost bereme, že potencionální osvojitel je seznámen s tím, co obnáší chov psa. Při adopci jste informováni o charakteru psa, který je nám znám z pobytu psa v útulku. Útulek požaduje, aby po čase v novém domově osvojitel informoval zprávou a případně fotografiemi o stavu psa v novém domově. Pokud tak osvojitel neučiní sám o své vůli, může být k tomu vyzván zaměstnancem či dobrovolníkem, popřípadě dojde k osobní návštěvě v místě držení osvojeného zvířete.