Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: 1.plyšový útulek z.s.

Podrobný popis

???? FERDA von MĚNÍN ????

Máme tu dalšího adepta na ten nej domov pod sluncem. Vyhlašujeme výběrové řízení na hodného, milujícího a trpělivého páníčka....

Ferda je 2 letý, střapatý originál, za kterým se na ulici každý otočí. Na to, že si prošel peklem množírny, je to sebevědomý a vůdčí týpek. 

S jeho váhou okolo 7 kg je vhodným parťákem klidně na delší výlety, zábavné psí sporty i lenošení u telky. V dočasce si hlídá "svou" zahradu a nikdo neprojde okolo, aniž by ho Ferda nevyštěkal. Ve smečce je kápo a na velikosti mu nezáleží. Je to echt voříšek se srdcem lva. 

Hledáme pro Ferdu domov. Trpělivý, láskyplný a zodpovědný. Ferda bude potřebovat spoustu věcí doučit. Celý svůj život žil tak, jak žil. Nikdo ho nic neučil, nehladil, neměl jméno a jedinou jeho starostí bylo, jak urvat z minima jídla co nejvíc. Nic víc, nic míň. Chtěl jen přežít. 

Vážení budoucí páníčci......Vy, kteří vlastníte domek se zahradou, máte čas, dobré nervy a vůli změnit život jednomu Ferdovi, volejte nebo pište na níže uvedený kontakt. 

Ferda není vhodný k malým dětem. Proto nevolejte Vy, kterým se jen líbí jeho uličnický kukuč a vzhled a ani Vy, co mají dům plný hlučných dětí. 

Ferda je zdravý, očkovaný a kastrovaný. Adopční smlouva je samozřejmostí. 

Ferda je pod křídly 1plyšový útulek z.s. u Brna a víc informací dostanete u Lena Čtvrtníčková ,které směřujte své životopisy se zkušenostmi se psy. 

Tel: 602 733 981 

E mail: kalendar2018@seznam.cz