Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Kettynka a věřte nebo ne, skoro celý svůj život jsem strávila na řetězu u boudy. Jsou mi 3 roky, jsem menší kříženka, do 10 kilo, fešanda voříšková a jdu si k vám najít novou rodinu. Zachránila me milá paní, ale na můj temperament nestačila, takže mě odvezla k tetám do dočasky, aby mi našli vhodné lidksé rodiče.

Když jsem přijela, byla jsem jak "Utržená ze řetězu" - no nebylo to daleko od pravdy. Jsem velmi, velmi aktivní a živá holčička, všude musím být první a všechno musím prozkoumat, jsem zvědavá, mrštná a rychlá a potřebuji proto také podobnou rodinku.
Fenka jsem ale velmi hodná, moc a moc mazlivá a miluju všechny lidi, bez rozdílu, užívám si dloooouhé procházky, výlety do přírody a co jsem zameškala na řetězu, nyní doháním dvakrát. S pejsky ani s fenkami nemám žádný problém, kldine bych byla kamarádkou pro dalšího psího kámoše, se kterým si budeme dlouze hráta dovádět.
Vaše Kettynka."

Ketty je 3 letá kříženka, malého vzrůstu, má 9 kilo a přijela témeř doslova "utržená z řetězu." Je to živé stříbro, velmi akční fenečka, pohybově nadaná a má obrovský elán do jakékoli zábevy, her a pohybu. Je to skokan a trochu jí podezíráme, zda nemá v sobě předky veverek, neboť dokáže i šplhat. Kromě toho, že je to úžasná, mazlivá a velmi přátelská fenečka, nekonfliktní k lidem, dětem i pejskům, je to ale také opravdová Hadimrška, která vyleze skoro všude. Venku jí všechno zajímá a je to také lovec, stopař a jistě by se navolno vydala na zajímavem pachem kdykoli sama, proto bude nutné, aby Kettynka byla bezpečna jistěna na procházkách a pokud by živa v domečku, tak jen a pouze s velmi dobrým, vysokým a bezpečným plotem. Ke kočkám se nehodí. Procházek se nemůže nabažit, je učenlivá, šikovná a moc chytrá, doma sponká v posteli a tulí se ke svým lidem.
Byla by vhodná i na různé psí aktivity a sporty.
Kettynka je miláček, skvělá parťačka pro pohybově a sportovně laděné majitele, kteří jí zahrnou láskou, dopřejí jí dostatek vyžití, ale také ji zodpovědně zabezpečí, aby se nevydala na průzkum sama.
Kettynka je odblešená, odčervená, očipovaná, očkovaná a kastrovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po dohodě s její dočasnou tetou Ivanou, tel : 702 953 956, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a po úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Býkovicích u Brna. Informace o vás a vašich podmínkách, které byste Haničce rádi nabídli, pište prosím na dipu@seznam.cz nebo volejte na 602 259 705 Za fotky děkujeme Libuše Macků