Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Sibiřský hasky
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Region: Jihočeský
Akt. umístění: Fosters z.s.

Podrobný popis

Becky - kříženec německého ovčáka a sibiřského husky hledá nový domov

Becky je pětiletá fenka, se kterou se od malička osud nemazlil a nadělil jí od narození jen tři tlapky. V životě ji to však nijak neomezuje, je aktivní, zdravá a hravá. Miluje vodu, plavání je její nejoblíbenější aktivita a nepohrdne jím ani za mrazivých zimních dnů. Hustý kožíšek, poděděný po haskym, ji ochrání před prochladnutím. Naopak trochu hůře zvládá horka, na léto tedy potřebuje nějaký přístřešek, kde se může ochladit.

Určitě se nehodí do bytu, k jiným zvířatům ani k dětem. Již měla několik incidentů s kočkami a králíky, na většinu psů také reaguje negativně až agresivně. Tedy jedině jako psího jedináčka a nejlépe k domku se zahradou. Bude vám dobrým hlídačem. Kotec snáší také poměrně dobře, ale musí být dobře zabezpečený, je to mistryně úniků. Stejnětak je potřeba mít pevný plot.

Dlouhé procházky, i přes svůj hendikep, zvládá dobře. Občas se na začátku výletu tak moc těší, že hopká po zadních :) Je to skvělá společnice pro lidi, kteří tráví rádi čas v přírodě, občas zajdou na houby nebo na louku, ale nejsou to žádní vrcholoví sportovci. Na cvičáku se s ní také moc nepředvedete, hasky v povaze vede, ale naučit se pár nových povelů by určitě zvládla.

Miluje aportovaní, tím si ji zaručeně získáte. Všechny hračky ale vypadají k sežrání, pochodíte u ní tedy jen s těmi odolnými, gumovými a provazovými. Z krmení nepohrdne střední třídou granulí, nebo jí můžete vařit (rýže, maso, mrkev apod.)

Na mazlení ji užije. Své páníčky miluje, ale dokáže být dost žárlivá. Venku dokáže chodit i na volno, ráda loví hraboše, ale pozor na setkání s ostatními psy (raději jen tam, kde víte, že opravdu nikdo jiný s pejskem není).

 

Fenka je kastrovaná, kromě chybějící tlapky nemá žádné zdravotní problémy. Je očkovaná a odčervená. Váží 25kg.


AKUTNÍ! V aktuálním domově způsobila tragédii s kocourem, proto hledáme co nejdříve nejlépe NOVÝ DOMOV, ale neodmítneme ani DLOUHODOBĚJŠÍ DOČASKU.

Becky se nachází u Českých Budějovic, případně lze domluvit převoz.

Podminkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže, nebo na email info@fosters.cz