Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Duke, pejsek, kříženec, přibližně 2 roky starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Velká velikost, 32.5 kg.

Duke je úžasný pes. Je přátelský, něžný, skvěle se chová ke každému jinému psovi, je naprosto bezkonfliktní a miluje mazlení. Dospělé miluje a je zvyklý na starší děti. Duke je zachráněný pes z Rumunska, kterého v minulosti srazilo auto. Po nehodě nemohl několik měsíců chodit, ale jednoho dne jako zázrakem začal opět chodit. Vzali jsme ho k ortopedovi do Prahy a ten zjistil, že Duke má zlomeninu mezi prvním a druhým obratlem, ale že se vše krásně zahojilo. Nemá žádné potíže s chůzí ani s běháním.

Perfektně vychází s každým psem, říkáme mu také "štěněcí táta", protože je milý a tolerantní i ke všem štěňatům. Pro Duka by bylo ideální, kdyby se mohl přestěhovat do domova s dalším psem, ale může být i psím jedináčkem, pokud bude mít dostatek interakcí s ostatními psy na procházkách. Vzhledem k prodělanému zranění z něj nikdy nebude parťák na běhání nebo turistiku, také by neměl chodit po schodech.

Duke se chce lidem zavděčit a je velmi chytrý. Dobře chodí na vodítku, umí jezdit v autě a rychle by pochopil i pravidla čistotnosti v domácnosti. Za jídlo by udělal cokoliv, takže není problém s ním trénovat za pamlsky.

Pro Duka hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤