Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Urgentně hledáme DOČASNOU PÉČI nebo rovnou TRVALÝ DOMOV naší Rynn a jejímu životnímu parťákovi Smrďovi.

Kvůli životním událostem v adoptivní rodině hledáme společné umístění pro 3nohou Rynn (adoptovanou od nás) a jejího nejlepšího kamaráda Smrďánka.

Rynn cca 3,5 roku a 20kilo, Smrďánek cca 8 let 15 kilo.

Rynn je naprosto úžasná fenka, zdravá, aktivní a nebojácná. Ráda hlídá zahradu, mazlí se a tulí. Se všemi psy i fenkami vychází, ze začátku si však drží odstup a hlídá si pána, ale po chvíli skotačí a hraje si s každým nehledě na velikost a pohlaví. Jediné, co si opravdu hlídá, a málokoho do něj pustí, je její pelíšek. Ví, že kočky jsou kamarádi, ale vždy je napřed pořádně prožene. Umí základní povely - sedni, ke mě, čekej, místo, popros, můžeš jíst… Hygienické návyky v bytě má, nic neničí, ale opravdu je to spíše pejsek s přístupem na zahradu, protože v bytě štěká a zkrátka hlídá. Nevadí jí ani zůstávat venku, stačí jí pelíšek a parťák Smrďan, bez kterého naříká.

Smrďanek je nejumazlenější pes na světě, miluje lidi a spíš než velké dovádění si hlídá pána a čeká na každé pohlazení. Vychází jak se psy tak s fenkami, ze začátku se naježí, ale když zjistí, že jsou to jen další kámoši, hned si rád hraje, nebo si pejsků nevšímá. Je o mnoho více flegmatický než Rynn, zároveň ale nedokáže být sám, potřebuje být co nejvíce v kontaktu s lidma. V bytě je naučen na hygienické návyky, sem tam ukradne botu a rád se vyvalí na gauči, ale ví, kde je jeho pelíšek. Oproti Rynn opravdu štěká, umí si taky otevřít dveře, jen aby mohl být s někým. Umí základní povely - sedni, ke mě, čekej, dej pac, místo, popros, můžeš jíst... Když je venku rád kope díry.

Oba dva jsou velmi kontaktní a mazlící psi, kteří upřednostní klidnou zahradu před bytem ve městě...

Jejich nové umístění spěchá, pomožte nám prosím se sdílením tohoto inzerátu!