Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Pardubický
Akt. umístění: Oz Archa Janka a Saška

Podrobný popis

Fenečka FREYA K ADOPCI❤️❤️
FREYA je krásná, cca 11 měsíční kříženka, zbarvení má jako lískový oříšek. Je velmi drobná, na štíhlých nožkách menšího vzrůstu, váží 7-8 kg.

FREYA byla odebrána z nevhodných podmínek spolu se svým kamarádem Zorrem, což na ní naštěstí, kromě počáteční obezřetnosti nezanechalo žádné následky. Je to takové akční torpédo, které je nadšené z jakéhokoliv druhu pohybu a hry, někdy až moc:)

FREYA je kontaktní ve vztahu k lidem, na pejsky je zvyklá, kočičky toleruje. Zároveň umí dát rezolutně najevo když ji, např. ostatní pejsci otravují, že už má dost. Je ve věku kdy opravdu potřebuje tu svou milující rodinku, své zázemí a někam už konečně patřit. Hygienické návyky má a chůzi na vodítku zvládá s přehledem. Je to bezva psí slečna, bystrá, sebevědomá, energická, která si zaslouží být opravdovým členem rodiny.
Preferujeme pro FREYU láskyplný domov v RD se zahradou se spaním samozřejmě pouze uvnitř, a páníčky - mladšího/středního věku, kteří budou mít dostatek času se jí náležitě a zodpovědně věnovat.
Určitě uvítá rozumné dětské a zvířecí kamarády, ale být psím jedináčkem by se jí také líbilo.

FREYA je plně očkovaná, odčervená, očipovaná a kastrovaná.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě kousek od Čáslavi, po dohodě s její dočasnou tetou, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.

Kontakt : +420 725 912 605 (tel/whatsapp)
Ve zprávě napište rovnou něco o sobě, a co můžete pro FREYU nabídnout.