Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Koko je 6-7 let stará kříženka jezevčíka s cca 13kg. Je trochu tlustší. Dostala se k nám se svými dvoumi odrostlými štěňaty, kdy se jejich rodina dostala do existenčních problémů. Koko je velice klidná a milá fenka, není ale socializovaná a tak se s rušnějším prostředím u nás zžívá. Celý život byla sama na dvorku, občas utekla, přítomnost ji dělal jeden pejsek a štěňata, které mívala. Lidí se nemůže nabažit, děti má také moc ráda, na ostatní psy v přitomnosti lidí je ale protivná, vrčí na ně a snaží se je odehnat, aby si co nejvíce pozornosti ukradla pro sebe. Když poblíž lidi nemá, ostatních psů si nevšímá. Nic moc neumí, ale lidem se snažil maximálně vyhovět, určitě by se toho ještě spoustu naučila, kdyby se jí někdo věnoval. Po tom, co překonala strach, krásně chodí na vodítku a procházky si užívá.

Koko by se hodila do klidnější rodiny nebo ke starším lidem. Je to nenáročná společnice, která potřebuje jen moře lásky a občas procházku přirodou. Je čipovaná, čeká ji ještě očkování a kastrace. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 3500kč. Počítejte i s oboustrannou nezávaznou návštěvou. Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku v přiloženém odkaze, který nám ušetří čas, který můžeme věnovat péči o psiska.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwAR1GQ441dW5tW7kBiNvTOESJVFW4APqMNBjoVqgRb-m1QaLgzN3TrGnEyT4&pli=1