Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Loco ❤ zakletý princ čeká na svého anděla ❤

Loco byl nalezený spolu se svou sestřičkou Lolou bezprizorní, zalezlý v hromadě smetí na černé skládce. Krčili se jeden k druhému. Loco hledá svoji novou nebo alespoň dočasnou rodinu, svůj vysněný DOMOV. 

Je načase nazývat věci pravými jmény. Loco je naše jelito. On se tuze moc bojí lidí, od strachu se počurá, pokaká, když už je toho na jeho nervovou soustavu moc a neví, co si počít, začne vrčet a má tendence kousnout. On to nemyslí zle, to mozek mu vysílá signály: Bojuj, chlapče, jde Ti o život... 

Loco se zřejmě narodil své plaché mamince, která žila jako toulavý pes, nikdy jí nikdo neukázal, že lidi umí být i super, že není třeba se jich bát. Nejspíš před nimi celý život utíkala a schovávala se. A tento strach pak předala i svým dětem... 

Loco je nádherný pes s překrásnýma očima, které Vás sledují na každém kroku, a Vy z nich cítíte strach, ale i určitou dávku zvědavosti. Loco se hrozně bojí, na druhou stranu o samotě štěká, nechce být sám, zajímá ho, co je ten člověk, co ho krmí, vlastně zač. Jak je možné, že jsou z něj ostatní pejsci tak paf? Že za ním běhají, ocásky si můžou ukroutit, dávají mu pusinky a pacičky. Jakto, že se ho vůbec nebojí?

Loco by potřeboval někam patřit, mít svoji rodinu, na kterou by si mohl postupně zvykat. Je nám všem jasné, že to nebude jednoduché, ale Locovy oči jasně říkají, že se už nechce krčit v rohu místnosti jako hromádka neštěstí a bát se vlastního stínu. Chce začít žít, opisovat od svého psího kamaráda, naučit se od něj radovat se, běhat za míčkem, vrtět ocáskem na svého páníčka. To všechno by Loco moc chtěl, jen to ještě, trdlo naše, neví.

Jedno je jasné, potřebuje klidné laskavé místo, s dalším psím kamarádem, kamarádkou, klidně i více pejsky. Místo, kde vládne pohoda a klid, kde ruka netrestá, ale hladí, kde jsou lidé trpěliví a hodní.

Moc všechny prosíme o pomoc se sdílením, ať Loco takový svůj přístav naděje brzy najde. U nás mu bohužel dobře není, je tady moc rušno. Potřeboval by co nejdřív jinam. Pomůžete mu prosím společně s námi na cestě za lepším životem? DĚKUJEME ❤️.

Loco se nachází nedaleko Kroměříže. 

Pokud cítíte, že byste se mohli stát Locovým andělem, ozvěte se nám prosím do e-mailu info@tailstory.cz, nebo rovnou vyplňte dotazník: https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo.

Děkujeme moc ❤.