Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pomoc pejskům

Podrobný popis

HLEDÁTE SUPER PSÍHO PARŤÁKA A ZÁROVEŇ MÁTE SE PSY ZKUŠENOSTI? MOŽNÁ TOMMI ČEKÁ PRÁVĚ NA VÁS. TOMMI JE TŘÍLETÝ KŘÍŽENEC STŘEDNÍ VELIKOSTI (cca 17kg) S PŘÁTELSKOU A VESELOU POVAHOU. JE CHYTRÝ, UČENLIVÝ, HRAVÝ. JE ZVYKLÝ NA DĚTI.

K Tomíkovi osud nebyl přívětivý. Nevíme, co se s ním dělo dříve, ale do útulku přišel s úrazem zadní nožky a velkou nedůvěrou k lidem.

Nožička se krásně zahojila a zranění nezanechalo žádné následky. Tomík běhá, skáče, skotačí.

Déle to trvalo s budováním vztahu k lidem. V útulku postupně poznával, jak fajn je kontakt s člověkem. Zjistil, že je v bezpečí, a nic špatného mu už od lidí nehrozí. Krůček po krůčku se vše měnilo, a teď je z něj úplně jiný pes. Z pozornosti člověka má obrovskou radost, rád se mazlí, rád si hraje. Je pozorný a snaží se dělat věci správně. Bude se s ním skvěle pracovat. Je přátelský ke všem lidem, může do rodiny k dětem. UŽ BY DOMOV MOC POTŘEBOVAL.

Hledáme člověka, který má zkušenosti se psy, a bude s Tommim umět správně komunikovat. Potřebuje ještě pracovat na socializaci. Zatím na vše reaguje a s ostatními psy se nechce kamarádit. Super by byl někdo, kdo dělá pozitivku - na tu bude Tommi reagovat skvěle. Potřebuje laskavý přístup. Myslíme, že své rodině bude super věrným a vděčným parťákem.

Líbilo by se mu na zahradě u rodinného domku, kde by měl dostatek pohybu. Miluje také procházky a koupaní. Zajímají ho klacíky, takže by z něj mohl být i aportér :-) Tommi je aktivní přiměřeně, tak akorát :-) Je vhodný k aktivním lidem, kteří se mu budou věnovat.

Odkazy na videa s Tommim:

https://youtu.be/qFZhZxagJ7U

https://youtu.be/PukCZxlovl8

S Tommim se po předchozí domluvě můžete přijet seznámit do útulku - Jižní Morava (okr. Hodonín).

Podmínkou adopce je zaplacení adopčního poplatku a podepsání adopční smlouvy.

Kontakty:+420 723 352 132 (tel. nebo WhatsApp), e-mail: pejscikadopci@gmail.com