Pohlaví

Fena

Věk

12 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 12m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Mirabel z Boudy ♥ hledá domov! 

Mirabelka je něžná, jemná princeznička, která je momentálně ještě nedůvěřivá a opatrná k lidem. Bude potřebovat čas, zahrnout láskou a péčí a ukázat, že jí už nic škaredého nehrozí a že si svá nejlepší štěněcí léta může začít naplno užívat <3

S ostatními pejsky je za jedno, moc ráda běhá, dovádí a hraje si s nimi, věříme proto, že za pomoci dalšího psího parťáka z ní bude za pár chvil osmělená a sebevědomá slečna, ideální by tedy byla do rodiny, kde už nějaký pejsek je.

Mirabelce hledáme milující rodinu, která jí dá ten nejlepší život, jaký by si každý pejsek moc přál. Hledáme rodinu aktivní, pečující a trpělivou, rodinu, která si uvědomuje závazek, který pořízení pejska z útulku přináší. Bude moc šťastná v bytě či domku, s místečkem, kde bude mít své klidné útočiště.

Mirabel momentálně váží cca 10 kg, v dospělosti odhadujeme střední velikost (max 15-17 kg). Je odčervená, čipovaná, očkovaná a ošetřená tabletou Nexgard Spectra.

Miri půjde do nové rodiny pod podmínkou budoucí kastrace, po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 4.200 Kč. Nachází se nedaleko Kroměříže.

V případě zájmu o adopci Mirabel nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky: 

https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo


!!! Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný, pokyny pro zájemce o adopci jsou v inzerátu jasně uvedeny. Na tyto dotazy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.