Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Adopce pejska v naší organizaci není o tom, že nám mezi dveřmi šoupnete tisícovku a odvádíte si psa. S budoucími majiteli se vždy napřed chceme seznámit a k tomu je i nezbytně nutné, aby si zájemci nastudovali podmínky adopce. 

Bonnie je zhruba pětiletá fenečka, která k nám přišla z kauzy Vražné - domácí přemnožená smečka na starém statku, kde se majitelé chovali ke psům doslova hrozně. Bonnie přijela do dočasné péče velmi bázlivá a nevyrovnaná ale během několika měsíců u nás dělá neuvěřitelné pokroky.

Na svém člověku je velmi závislá, v jeho nepřítomnosti se za ním snaží dostat a je tedy potřeba mít opravdu dobře oplocený pozemek, bezpečný kotec či bytelnou klec. Je velmi chytrá a učenlivá, na vodítku chodí slušně, začíná běhat v zápřahu - viz foto. Cestu autem zvládá bez problému, velmi ráda chodí na túry. V rušnějším prostředí je stále trochu nejistá, ve stresových situacích dříve občas štípla, z toho důvodu jsme naučili na náhubek. Inklinuje spíše k ženám, ale i na pány si po chvilce zvykne. Je velmi mazlivá a nejraději by byla u všeho s vámi. Se psy i fenkami vychází po seznámení výborně, je submisivní povahy a z konfliktu raději odejde. Malé pejsky přímo vybízí ke hře. Kočky a slepice loví. 

Bonnie nedoporučujeme k malým dětem, s většími rozumnými nemá problém. 

Bonnie je plně očkovaná, odčervená, čipovaná s vlastním pet pasem. Ošetřena tabletou Bravecto a kastrovaná. Hygienické návyky má. Měří zhruba 45 cm a váží kolem 15-ti kg. 

Nachází se v dočasné péči u Písku v jižních Čechách, kde se také budou uskutečňovat seznamovací návštěvy. Je potřeba počítat nejméně se dvěmi - třemi vzhledem k její počáteční nedůvěře. Při správném přístupu z ní bude skvělý pes, vhodná na všelijaké sporty i výcvik. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.