Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Adopce pejska v naší organizaci není o tom, že nám mezi dveřmi šoupnete tisícovku a odvádíte si psa. S budoucími majiteli se vždy napřed chceme seznámit a k tomu je i nezbytně nutné, aby si zájemci nastudovali podmínky adopce. 

 

Fenečka Doloris, na kterou u nás voláme Rosey, je roční kříženka zhruba o velikosti bígla, která k nám přijela v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta SR. Bohužel jí někdo někde v osadě na východním Slovensku škaredě ubližoval a tak se dlouho bála vůbec vylézt z kotce a my o ní věděli často jen díky tomu, že v noci zmizelo krmení.  

 

Dali jsme jí nějaký čas na aklimatizaci a pak jsme s ní začali makat na socializaci a snažili se jí vracet důvěru v lidi. S lidmi, které Rosey zná, si dobře rozumí, mazlí se, vyhledává neustálý kontakt. A tak jsme se rozhodli zkusit jí najít někoho, kdo by jí naplnil život láskou. 

 

Rosey dobře vychází s ostatními psy (i fenkami). Rozhodně ji však nedoporučujeme k dětem pod deset dvanáct let věku. Ne kvůli tomu, že by jim ublížila, to ona snad ani neumí. Je to proto, že jí splašené děti děsí. 

 

Nový páneček musí počítat s tím, že si Rosey lásku a důvěru bude muset ze začátku odpracovat a že to Rosey nedá zadarmo. Odměnou mu ale bude pejsek, který na něm bude doživotně viset očima. 

 

Vzhledem k jejím velmi elegantním skokům přes jakýkoliv plot je Rosey vhodná výhradně do bytu.

 

Rosey odejde do adopce odčervená, ošetřena tabletou proti klíšťatům a blechám, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace po roce věku - ošetřeno dočasnou smlouvou.

 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.