Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Jonas, pejsek, kříženec, přibližně 3 roky starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Menší střední velikost, 10.5 kg.

Jonas je úžasný psí kluk. Když k nám přišel, byl velmi nejistý a vyplašený, ale každým dnem jeho sebevědomí rostlo a už udělal velké pokroky. Jonas je velmi zvídavý a rychle se učí. Už je čistotný, umí chodit na vodítku a začíná si zvykat i na život ve městě. Jonas se dobře snáší s ostatními psy a rád si hraje, takže by byl báječným parťákem k dalšímu pejskovi do domácnosti, obzvlášť k takovému, který miluje divoké dovádění a hry. S kočkami je Jonas v pohodě, spíše se jich trochu bojí. Jonas dost možná nikdy neměl skutečný domov a vše je pro něj nové, ale je velmi chytrý a učí se rychle. S dětmi vychází dobře.

Jonas se nachází na Praze 9 v dočasné péči a je možné ho tam navštívit.

Pro Jonase hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤