Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Esprit - Sweetest Dream Ever ❤️ - hledá DOMOV

Esprit se k nám dostal jako půlroční štěňátko, trápily ho rotační angularity zadních nohou, k tomu se přidal dysplazie obou loktů. Téměř nemohl chodit, trpěl bolestmi. Za dobu více než šesti měsíců, co ho máme, prodělal sérii operací u největší kapacity v oblasti ortopedie u nás, jeho nožičky se opravily, a tak náš sametový úžasňák začíná hledat svůj nový domov.

Esprit je italský ohař s průkazem původu, narodil se 12.7.2022. Povahově je úplně úžasný, bez nadsázky. Pořád se usmívá, miluje lidi i další pejsky, se všemi si chce hrát, raduje se od rána do večera, venku je aktivní, doma pak umazlený. Zkrátka naprosté sluníčko.

Ač působí jako velký rozkošný plyšák (kterým teda skoro i je), je to především ohař, lovecký pes, který miluje pohyb, vůni divočiny, lov a jakoukoli aktivitu. Kvůli nožičkám s opravdovým běháním začíná až teď, a je to teda velká paráda, do budoucna se už ale bez pořádné dávky pohybu neobejde. Pomalu všechno dohání a neskutečně ho to baví.

Esík hledá sportovně založenou rodinu, která mu přípraví nádherný život bohatý na zážitky a dobrodružství. Rodinu, která mu bude postupně dopřávat dostatečné množství pohybu, proložené mazlením, hraním, spaním v posteli, dováděním, tulením a pusinkováním, ale taky důsledným výcvikem a výchovou.

Pro Esprita si představujeme aktivní rodinu žijící v rodinném domě se zahradou, pelíškem uvnitř domu, dalším hravým psím kámošem úměrné věku vůči Espritovi, který bude rád za úžasného pejskového brášku.

Zkrátka bychom pro Esprita chtěli to úplně nejlepší ❤️. Pokud máte pocit, že byste mu to mohli nabídnout právě Vy, určitě se mu ozvěte.

Esprit má jeden rok, přibližně 24 kilo (ale bude mít víc, až začne opravdu běhat a pořádně se nasvalí). 

Očkovaný, čipovaný, není kastrovaný, odčervený. Esprit půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 5000 Kč. V případě zájmu o Esprita nám prosím co nejpodrobněji vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzerát platí do smazání.

Pro zájemce o adopci přikládáme odkaz na jeho album - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2276944182476535&type=3.