Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Leo a jsem děsnej milouš a úžasňák. Jsem sice pejsek staršího data narození, ale stále jsem pohodový a vděčný kluk, co hledá milé, milující majitele. Když mě našli, měl jsem na zadku velké díry, s nakladenými larvami much a tety mě krásně daly dohromady, zbyal mi jen, ještě nezarostlá zadnice, jinak jsem se už krásně zahojil.
Jsem ušatý medvídek, s milou, originální tváří a tělem jezevčíka. Miluju lidi a moc rád jsem s nimi v kontaktu, doma jsem nenáročný, vzorný, spinkám v pelíšku a odpočívám. Moc rád chodím ven, nejsem žádný sprinter ale po zahrádce si rád pošmejdím a očuchám vše, co mě moc zajímá. Buďte od tý dobroty a pokud chcete pomoct psímu dědovi, co ještě bude moc rád dělat radost, milým lidem, přijeďte se se mnou seznámit.
Váš Leo."

"Měli byste doma rádi originálního, malého medvídka? Rádi byste pomohli psímu seniorovi, zahrnuli ho láskou a dopřáli mu krásný a milující podzim života ?
Chcete pomoci tam, kde je třeba, nezištně a upřímně ? Pak se určitě přijeďte seznámit s naším Leouškem, který právě hledá nové páníčky.
Leo je psí děda, kterého nikdo nehledal, když se, jako nalezenec, dostal do záchytných kotců. Celý zadek měl děravý jako řešeto, v dírách měl nakladené stovky larev much a trpěl obrovskými bolestmi. U nás se zcela zhojil a i když má ještě nezarostlý, holý zadeček, jako paviánek, je to obrovský fešák, originálního vzhledu.
Leo je velký pohodář, nenáročný a milý kluk, je to starší pejsek, jistě kolem 10 let.
Tělo má jako jezevčík, s hlavičkou jako špic, trochu větší oproti tělu.
Leo je moc hodný, bezproblémový, miluje lidi a s pejsky je nekonfliktní. Rád si pošmajdá po zahrádce, doma si polenoší v pelíšku a bude jistě dělat radost, milujícím seniorům, ideálně v domku se zahradou.
Rád baští a pomazlí se, je to vděčný sympaťák, kterého si ihned zamilujete.
Leo je odblešený, odčervený, z důvodu léčby a hojení hlubokých ran, po napadení larvami, se nekastroval a neočkoval.
Aktuálně je na jaterní dietě, z důvodu mírně zvýšených jaterních testů. Je čipovaný, Pro Lea hledáme starší nebo mladší, laskavé majitele, u kterých bude moci v klidu a v lásce dožít. Následnou případnou veterinární péči, má Leo zdarma v naší režii, zajištěnou na pražské klinice Ivet.

Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, po domluvě s dočasnou tetou Ivanou na tel: 702 953 956 po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a po úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Býkovicích u Brna. Informace o vás a vašich podmínkách, které byste Leovi rádi nabídli, piště prosím na dipu@seznam.cz nebo volejte na 602 259 705