Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Jihomoravský
Akt. umístění: 1.plyšový útulek z.s.

Podrobný popis

???? MODROOČKO CHARLIE a ČIVAVÁČEK OSKAR ???? - HLEDAJÍ DOMOV. IDEÁLNĚ SPOLU ALE MOHOU I KAŽDÝ ZVLÁŠŤ 

 

OBA JSOU V DLOUHODOBÉ DOČASNÉ PÉČI V PRAZE 

Museli do útulku...ve svých letech, na stará kolínka. Panička se z neutěšených, rodinných důvodů stěhuje do azylového domu, kam pejsci nesmí. Sama to má těžké a věřte, že bez psích kamarádů to má ještě těžší. Ale udělala to nejlepší co mohla a nedala je prvnímu pofidernímu zájemci. 

????CHARLIE: 11 letý psík, kříženec čivavy a kavalírka. Panička se ho ujala v jeho 2 letech, ve zbídačeném stavu. Bál se i stínu ale časem se na ni upnul a následoval ji na každém kroku. Stal se z něj mazel. Miluje koupání, česání a lehké, pohodové procházky. Není to žádný janek ale důstojný a na svůj věk vitální seniorek. Párkrát ze stresu a v horku dostal epi záchvat (5× za celý svůj život).Nicméně léky nebere, nejsou potřeba. Charlie bude potřebovat trpělivý přístup, netlačit na něj a dát mu dostatek času si zvyknout na vše nové. Nebude to ze dne na den a je potřeba s tím počítat. 

????OSKAR: 7 letý čivaváček, veselý, hravý a přátelský. Má rád lidskou společnost, pejsky a dlouhé procházky. Lítá za balonkem, miluje Charlieho a taky dobrou baštu. Za masovou kapsičku a pamlsek, bude záhy váš. Inu chlap....na jídlo ho člověk utáhne. 

Oba projdou veterinárním kolečkem a pak jim nic nebrání jít domů. 

Zájemci o tyto dvě krásné psí duše mohou volat nebo mailovat 1plyšový útulek z.s. se sídlem u Brna, Lena Čtvrtníčková 602 733 981 

E mail: kalendar2018@seznam.cz