Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: NEBELVÍRASHELPFORANIMALS

Podrobný popis

Sisa hledá domov. Sisa je v dočasné péči, je cca 2 letá (v řijnu 2023 bude mít dva roky) fenečka, mix loveckých plemen. Kromě základní výchovy má ráda dlouhé procházky, nejvíc ze všeho, pokud se může do sytosti vyběhat.

 

Sisa je milovník lidí, mladá a aktivní fenka. Loví kočky, v rámci přírody je to normální věc, jen je důležité, aby na to budoucí majitelé mysleli a věnovali tomu pozornost. Momentálně je Sisa v dočasné péči v bytě na sídlišti, pokud by šla do domu se zahradou trochu předpokládáme, že jako lovec, co loví kočky, tak by lovila i slepice a jiná hospodářská zvířata.

 

Do nového domova tedy ideálně jako jedináček, nebo k menšímu a submisivnímu psíkovi.

 

Krmená je barfem, jelikož jí nejlíp působí na trávení, proton je třeba v barfování pokračovat i v budoucnu. Při její váze vychází měsíční barfování na 50€. Ráda si pochutná i na dentálních tyčinkách a pamlskách.

 

Sisa je čipovaná, očkovaná a má pas na vycestování. V bytě respektuje domovní pořádek, neštěká.

 

Sise hledáme člověka/rodinu, která má zkušenosti s loveckými psi a bude tak chápat její lovecký instinkt a bude ho umět správně usměrnit. Hledáme láskavý domov, kde bude členem rodiny, jedině s možností pobytu uvnitř. Žádné boudy, žádné živé zvončeky na dvůr. 

 

Hledáme Sise zodpovědnou rodinu, které ví, co obnáší výchova psa a má na to dostatek času a trpělivosti. Rodinu, která jí dovede zabezpečit stabilní zázemí /psík je závazek i na 15 a víc roků/ s dostatečným finančním zabezpečením /kvalitní krmivo a kvalitní veterina/. Hledáme jí aktivní rodinu, které jí zabezpečí dostatek pohybu, ale i vyžití s množstvím her a jiných aktivit.

 

Sisa se nachází v dočasné péči na Slovensku. Do domovu půjde Sisa po podepsání adopční smlouvy a po úhradě adopčního poplatku. V případě adopce do CZ je nutné si pro Sisu přijet do Břeclavi. 

 

V případě vážného zájmu prosím pište informace o Vás a Vaší rodině, a o podmínkách do kterých by byla Sisa adoptovaná, jaké aktivity pro psíka nabízíte. Na zprávy bez těchto informací z časových důvodů nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení. KONTAKT: ss inbox, ss fb profil Rita Tornyaiová, mail: ozmojzivot@gmail.com