Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Edit : Rox,´´maliní bonsaj´´, momentálně má 19kg a již moc neporoste, je u nás v péči již delší dobu a udělal velký pokrok. Zvládá s přehledem nejen základní povely, naučí se vše za krátkou dobu. Je pracovitý a jakákoli aktivita ho moc baví. Svoji rodinu nadevše miluje, je opravdu velký mazel. Svůj pozemek si ale hlídá, každého cizího řádně postraší, může i štípnout, ale agresivni není. Reaguje takhle spíše ze strachu a pokud je v přitomnosti jeho člověk, bez problému ho uklidní a pošle na místo. Venku cizí ignoruje a moc nestojí o kontakt, za dobrotu se ale nechá pohladit. Se psy vychází, je ale ve věku, kdy rád prudí, ale i v tomhle respektuje nastavené pravidla člověkem. Neloví. Při dostatku vyžití je to bezproblémový pes. 

Rox hledá majitele, který ocení chytrost a pracovitost maliňáka v kompaktnejším obalu ???? Hledá člověka, který se mu bude věnovat, zabaví mu tělo i mysl a celkově bude vědět, co obnáší mít maliňáka (i když tím, že je Rox trochu strašpytel, tak je to jednodušší, zbytečně nevrhá do problémů). Hledá bydlení s přístupem do domu.  Je očkovaný, čipovaný a ošetřen proti vnějším i vnitřním parazitům.Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace v dospělosti, zaplacení adopčního poplatku 3500kč. Počitejte s oboustrannou návštevou. Z první nezávazné návštěvy si od nás pejska neodvezete. Nachází se u Třebíče. Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku v přiloženém odkaze.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwAR1S9-RUQ8WaKbLzOgKfO11kiMtBd6QiAelldCagfWsXNjCpjkVQ7FOEKnw

----------------------------------------------------------

Před více jak týdnem jsme do naší péče přijali půlročního maliňáka Roxe. Roxíka si pořídila rodina, která to prostě a jednoduše nedomyslela. Rox rostl a začali se objevovat problémy. Moc času ani zkušenosti neměli a tak se dopracovali až k chování, které v očích laika může připomínat agresi. Rox byl ale jenom frustrovaný z nedostatku činností a ze špatného vedení. Ač na nás také první den zkoušel dělat bubáky, protože na to byl tak zvyklý, hodně rychle pochopil co a jak. Vlastně s námi hned absolvoval vejšlap, kde se každým kilometrem měnil a došel vlastně jako spokojený pes ????

Rox je belgický ovčák, což by mělo v mnohých vzbudit představu o náročnosti plemene. Je mu půl roku, takže ještě určitě není pozdě všechno dohnat. Bude trochu drobnější. Vlastně se za ten týden neuvěřitelně změnil a všechno nežádoucí chování, vyštěkávání a cenění zubů na lidi, jsme odstranili. Je trochu nedůvěřivý k cizím lidem, ale momentálně zvládá jejich přítomnost naprosto v klidu, vůbec to neřeší. Před dotykem sice couvne, za mlsku se většinou nechá zlákat. Ke svému člověku je ale velmi mazlivý a oddaný, snaží se splnit, co mu na očích vidí ???? Samozřejmě je velice inteligentní, prostě šprt. Co mu řeknete, to udělá, nic ho nemusíte učit dlouho. Toto sebou nese samozřejmě i druhou stranu, obrovský závazek, protože pokud takového psa nezaměstnáte, máte našlápnuto k maléru, podobně jako předchozí rodina. Se psy vycházi dobře. S dítětem žil, ale i tam musí být jasně dané pravidla, je to rozjívený puberťák s rád zkouší.

Rox hledá aktivní rodinu, co s ním bude sportovat, učit ho a rozvíjet. S trochou práce z něj bude skvělý pes, který vám bude dělat společníka při běhu nebo nejrůznějšich aktivitách. Hledá bydlení se spaním uvnitř. Je očkovaný, čipovaný, odčervený. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace v dospělosti, zaplacení adopčního poplatku 3500kč. Počitejte s oboustrannou návštevou. Z první nezávazné návštěvy si od nás pejska neodvezete. Nachází se u Třebíče. Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku v přiloženém odkaze.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwAR1S9-RUQ8WaKbLzOgKfO11kiMtBd6QiAelldCagfWsXNjCpjkVQ7FOEKnw