Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Šiba-Inu
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Brno
Region: Jihomoravský
Akt. umístění: PSÍ LÁSKA BEZ HRANIC z.s.

Podrobný popis

Aiša hledá domov ♥️

 

PROSÍME ZAJEMCE NEPSAT EMAILY, ALE VOLAT NA TEL. 777 599 405. DEKUJEME

 

Ahoj, jsem Aisha, zhruba 3 letá fenka plemene x-shiba inu. Jsem velmi opatrná, milá a také bázlivá – stále objevuji svět a někdy mě něco vyděsí. Jsem velký stresař a potřebuji někoho, kdo mi pomůže, můj stres zvládnou. Moc ráda mám plyšáky, o které se vzorově starám.
Také mi nedělá moc dobře ruch města. Bydlíme v centru Brna a vůbec mi to nevyhovuje. O víkendu někdy jezdíme k Uherskému Hradišti do domu se zahradou a tam se mi líbí mnohem víc. Je tam klid, ticho a pohoda – přesně to do nového domova potřebuji. Co potřebuji ještě více je však psí parťák. Bez kamaráda doma zkrátka nefunguji – nechci jíst, pít, počůrávám se a ven mě také těžko dostanete.
Mám menší problémy se srdíčkem, kvůli kterým jsem hodně hubená – 8,8kg. V ničem krom kastrace mě však mé problémy neomezují a léky taky žádné papat nemusím. Jinak jsem tedy úplně zdravá psí slečna!

Pro Aishu hledáme rodinu, která jí nabídne klid, pohodu, lásku a psího parťáka. Musí to být však někdo zodpovědný, kdo zajistí, aby Aisha znovu neměla štěňátka – vzhledem ke stavu srdíčka není kastrace vhodná. Dále je potřeba říct, že je Aisha ve stresu z procházek, nových lidí, apod. Je tedy potřeba pracovat s ní opatrně a pomalu. Před adopcí chceme minimálně 2-3 návštěvy na seznámení s vámi a vaším pejskem, aby měla Aisha aspoň malou možnost pro získání důvěry.
Jak je již psáno, Aisha se nachází v dočasné péči v Brně, ale popř. by bylo možné i seznámení u Uherského hradiště.
V případě zájmu o adopci volejte v lidskou denní dobu na telefonní číslo: 777 599 405