Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 6 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Jaroměřice nad Rokytnou
Region: Vysočina
Akt. umístění: Psí sen o.s.

Podrobný popis

Důležité upozornění! Pro naše svěřence hledáme domovy pouze uvnitř s možností přístupu ven, a kde budou vzatí jakožto právoplatní členové rodiny. Žádné kotce, boudy, případně pobyty pouze, nebo výhradně venku, či jako ostrahu vašeho majetku! Pokud respektujete tuto informaci, můžete se již věnovat výběru vašeho budoucího miláčka. Děkujeme za pochopení!

Rozumná, hodná, s očima jako dva kaštany. Prostě ideální 5,5 letá parťačka do pohody, nepohody, na gauč i na procházky, to je prostě Brituška. A tak hledá se krásný a láskyplný domov pro tuto psí holku, která ho potřebuje jako sůl.

Brita je úžasné, namixované stvoření k dokonalosti. Váží okolo 35 kg. Umí základní povely, s vodítkem problém nemá, je snášenlivá se psy, fenkami, kočkami a pozor má moc ráda děti. Toto všechno z ní dělá ideálního, rodinného psa. Jedna malá vada na kráse se ovšem i v tomto případě najde. Instinktivně loví drůbež a další drobná zvířata, jako třeba morče. Tato zvířátka musí být prostě odděleně.

Brita je vodní tvor. Zbožňuje plavání a žádný rybník či potok nenechá bez povšimnutí. Doma se chová vzorně a hygienické návyky má perfektní. Nyní je v dočasné péči v domku se zahradou a přístupem dovnitř, což je pro ni ideální bydlení. V rodině jsou odrostlé děti (6 a 15), které bere jako parťáky.

Brita neměla štěstí na pány. Putovala z ruky do ruky jako věc. Když se omrzela, musela dál.
A tohle se psům nedělá, protože pes je rodina!

Brita je kastrovaná a zdravá fenka. Léčila se levá přední nožka ale už lítá jako střela.
Nic tedy nebrání tomu, aby jela DOMŮ.

Vážení budoucí páníčci..... možná se opakujeme, ale raději 100 x než ani jednou ..... hledáme pro Britu stabilní, láskyplný domov, kde jí budou milovat, věnovat se jí, dopřejí jí plnohodnotný psí život a ukážou jí, že svět je vlastně krásné místo k žití. Že ten pravý život jí teprve začíná. Že s ní je vaše rodina úplná.
Hledáme domov v domku se zahradou, přístupem dovnitř a pokud děti, tak ty rozumné a větší. Uvítá i čtyřnohého kamaráda. Rodinka musí být středně aktivní, vycházková, aby se Brita trošku unavila. 

Pokud se vám Brita líbí, prosím napište nám info o sobě, o vaší rodině a co můžete Britě nabídnout, preferujeme formou sms na telefonní číslo +420606175317. V krajním případě použijte mail hupina@seznam.cz   ...   

Vhodným zájemcům se ozveme zpět! Nezáleží, kdo se ozve první.

Zároveň vás prosíme o trpělivost, jsme dobrovolníci, chodíme do práce a po práci se věnujeme pomoci psům v nouzi. Budeme se snažit vás kontaktovat zpět v co nejkratší možné době. Vzhledem k množství pejsků a zájemců, toto může trvat i 3 dny. Děkujeme za pochopení.

Důležité info ohledně adopčního poplatku, kastrace a zasílání infa a fotek o pejskovi!

Rádi bychom, abyste věděli, že si vemi vážíme Vašeho zájmu o pejska v nouzi a Vaší energi pomáhat. Proto je dobré ještě před výběrem pejska a konečným rozhodnutím o adopci připomenout nejdůležitější informace, které napomohou předejít opakovanému zklamání psa návratem do útulku a také případnému nedorozumění. Prosím řádně přečtěte níže napsané.

Adopční poplatek, kastrace a povinnost posílat organizaci, případně dočaskáři, min. 2 x – 4x ročně fotky, videa pejska a zprávy o pejskovi, jak se mu daří, zda je vše v pořádku a to po zbytek života psa. Takto zachránění psíci, potřebují skutečně stabilní milující rodinu a proto je nutné pravidelně podávat Info. V případě jakýchkoli problémů týkajících se budoucnosti psa, jste také povinni vždy informovat útulek, či organizaci, od které jste si pejska adoptovali.

Vždy je nutné uhradit adopční poplatek, Dobrovolné organizace vynakládají nemalé finanční prostředky na pomoc a záchranu zvířat v nouzi a mohou pomáhat pouze díky sponzorským darům. Adopční poplatek je součástí podmínky adopce.

Pokud není zvíře vykastrované a není jiný důvod proč nekastrovat, (sdělí vžy konkrétní útulek), tak se nový majitel smluvně zavazuje zvíře vykastrovat.

Prosíme, respektujte vše zmíněné, vyhneme se tak oboustrannému nedorozumění a NIKDY nezapomínejte, že toto vše děláme společně pro spokojený život pejska, který si už minimálně jednou prožil zklamání! Velice Vám děkujeme za respekt, trpělivost a pochopení!