Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Benji, Ben, 9 let, 30 kg, to jsem já - bezchybný a nejlepší pes na světě, jak říká moje dočasná panička. Jsem moc hodný, věčně člověku v patách, trochu prý závislák a především přeborník v mazlení. Nemůžu si pomoct, prostě to mám rád. Jsem ten nejvěrnější kamarád, jakého si můžete představit. Ano, budu s vámi všude Vše musím vidět a u všeho být. S paničkou chodím i ke slepicím, už jsem si na ně zvykl.

 

Dokonce s kocourem se doma společně nahříváme u kamen. Snesu i děti, dočasný malý páníček si se mnou venku hraje, hází mi klacíky, a doma mě zlobí.

V domácnosti jsem ještě s dalšími psy a ani s nimi nemám problém. Moc si jich nevšímám, jen když panička odchází, občas si spolu zazpíváme, aby měla výčitky a zase se brzy vrátila.

 

Hygienické návyky dodržuji. Ven chodím rád. Procházky si užívám, na vodítku umím. Někdy mám o sebe strach, třeba na veterině, to pak potřebuji uklidnit.

 

Domov hledám pouze uvnitř a nechtěl bych být 8 hodin denně sám, už jsem samoty zažil dost. Trpěl jsem, když můj původní pán musel do nemocnice a já zůstal dlouhou dobu opuštěný a nevěděl jsem, co se mnou bude. Naštěstí moje "psí oči" dostaly dočasnou paničku, která mě viděla na FB, a vzala si mě, aby mi spolek Psí senioři v nouzi našel ty nejlepší páníčky, které si nejlepší pes přeci zaslouží.

 

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Krev i srdíčko mám v pořádku. Občas mě trápí rýma a kašel, ale to je jako u lidí, někdo na to trpí a někdo ne.

 

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Dvůr Králové nad Labem.