Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Dogsy, z.s.

Podrobný popis

ČILI
x fenka
x 7měsíční (9/22)
x hluchá
x očkovaná, odčervená, čipovaná
Představujeme vám božské stvoření jménem Čili. Někteří si ji mohou pamatovat z vrhu štěňátek na Č, které jsme měli před Vánoci.
Bohužel Čilinka nám byla vrácena z adopce, a to z důvodu jejího handicapu - oboustranné hluchoty.
Čili je velmi vnímavá a šikovná holčička, její odložení moc nechápeme, neboť v dočasné péči se okamžitě naučila znakový jazyk. Po týdnu už zvládla perfektně sedni, lehni, pac, průlez dvířky na zahradu i přivolání. S mlskou jste její středobod vesmíru. Funguje skvěle s pejsky a budeme jí hledat domov s parťákem, ve kterém by měla pomocnou berličku.
Do auta se lehce ještě bojí vyskočit, ale při jízdě je klidná a zvládá ji na jedničku. Koupání, čištění uší, vyčesávání, drápky i manipulace naprosto bez problémů. Údržba srsti bude potřeba.
Čili je neuvěřitelně společenská. Vítací láska, dobro z ní jen čiší. Rozdává radost všude, kde se mihne. K dětem je miloučká.
Jedinou neduhu, kterou jsme shledali je vymýšlení lumpáren, když je sama doma. Třeba jako stáhnutí pytlíku čočky a hraní si na popelku.
Vytáhne na co tahle špageta dosáhne-koš, ubrus, boty, vše, co je na stole atd. Takže páníček musí být opravdu kliďas, odstraňovat věci, které může zničit a dále učit ji, že to se dělat nemá. Jako s malým dítětem zkrátka. Minimálně Vás naučí perfektně uklízet.
Chcete Čili poznat? Napište nám něco o sobě na Whatsapp. Jaké podmínky by u Vás měla, jaké máte pracovní vytížení atd.
Telefon: 606 273 241