Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Zájemcům, kteří si podmínky adopce neprostudují, nebudeme odpovídat. 

Fenečka Bridgit k nám přijela v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta. Je již plně očkovaná i kastrovaná a tak nic nebrání tomu, abychom jí vyvěsili adopční inzerát a pokusili se najít jí někoho, koho bude moct zahltit svojí nekonečnou láskou. 

Bridgit pochází z osady na východním Slovensku a jak je vidět podle jizev na těle, moc dobře se tam neměla. Naštěstí ji zachránili moc hodní pracovníci z útulku Na konci sveta. Dali jí dohromady a když u nich dlouho nenacházela domov, poslali ji k nám. A tak u nás Bridgi trpělivě vyhlíží někoho, komu se taková obyčejná rezavá kráska zalíbí.

Bridgit je střední postavy a váží cca třináct čtrnáct kilo. Ideální akorátní velikost, abyste ji doma nezašlápli, aby nezabrala moc místa v posteli a současně s ní mohli podnikat jakékoliv výlety. 

Bridgit je zpočátku k cizím lidem plašší povahy, ale jakmile si ale lidi okouká a zjistí, že jí nebudou ubližovat, je z ní totální láska mazlivá, která by nejradši jen ležela bříškem nahoru a nechala se do nekonečna škrabkat. Venku je jak na pérkách a dlouhé procházky opravdu miluje. 

Nemáme bohužel vyzkoušeno její chování k jiným domácím zvířatům a tak ani netušíme, jak by na ně reagovala. Vzhledem k nedostatku lásky, kteroukoliv doposud trpěla, bychom ji ani nedoporučovali k druhé fenečce. Bridgit se o svoji porci pozornosti umí přihlásit.

Jak je vidno z fotek, kde Bridgi leží úplně obsypaná cizími dětmi, tak ty odrostlejší dvounožci jí nedělají problém. K úplně malým prckům bychom ji asi z čistě preventivních důvodu nedoporučovali.

Fenečka odejde do adopce odčervená, ošetřena tabletou proti klíšťatům a blechám, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a již také kastrovaná. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.