Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Totem se narodil v květnu 2022 a k nám přišel na konci léta 2022 jako odrostlé, rozverné a přátelské štěňátko a zakrátko odešel do nové rodiny. Bohužel se nám před měsícem vrátil z dočasné péče jako "problémový pejsek".

Toty má bohužel zanedbanou socializaci a jako bonus také separační úzkost. Na obojím samozřejmě trpělivě pracujeme a protože jsme o víkendu udělali pár nových fotek, rozhodli jsme se zkusit mu vyvěsit i adopční inzerát. 

Totem není žádný drobek. Aktuálně má určitě 50 cm v kohoutku a odhadem 15 kilo. Je to zatím taková pubertální samá noha, samá ruka a určitě ještě maličko přibere a dodělá se. Toty je se svýma dlouhýma nohama předurčen k pohybu a tak by rád našel sportovně založené pánečky, kteří mu dostatek pohybu taky dají. Protože unavený Toty je dobrý Toty. Noví pánečci by měli bydlet ideálně v domku, kde by Toty nerušil občasným blafnutím a nebo být po většinu času s pejskem - home office, apod. 

S ostatními pejsky u nás vychází naprostou bez problémů. Z důvodu jeho síly a energie jej rozhodně nedoporučujeme ke starším lidem a ani do rodin s malými dětmi. 

Totem je zvyklý žít v bytě, je čistotný. Uvítali bychom opravdu velmi sportovně založené zájemce a ideálně již se zkušenostmi s pejsky. 

Do adopce odejde odčervený, ošetřený tabletou proti klíšťatům a blechám, očkovaný, čipovaný s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace po roce věku - ošetřeno dočasnou smlouvou.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.