Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Berta - Your Crazy Diamond ❤️

Berta je veselá psí slečna, plná energie a chuti do života. Nerada se nudí, když k tomu náhodou dojde, vymýšlí si vlastní zábavu. Byla by šťastná u aktivní rodiny, která by dokázala vyběhat její rychlé nožky a zabavit bystrou hlavičku. Berta má momentálně 8 kilo.

Bertu baví hlídat, štěkáním upozorňuje na okolní zvuky, není proto vhodná do bytu, kde je podnětů ke štěkání přeci jen víc, víc jde všechno slyšet.

S ostatními pejsky si ráda hraje, zvláště, když je někdo podobného ražení jako ona, to pak spolu běhají a dovádějí celý den. V pelíšku spí na jedné hromadě a navzájem se k sobě tulí. Berta se však příliš nehodí k plachým, bojácným, nevyrovnaným a submisivním fenkám, na které má tendenci si dovolat. Vhodného psího kámoše by ale v rodině ocenila.

Berta je malý čertík, který se dokáže proměnit v andílka, dojde-li na mazlení. Berta miluje pozornost lidí, dokonale si užívá hlazení, rozdává pusinky a pacičky.

Berta je zkrátka akční holka, která chce prožít život se vším všudy, po boku svých stejně “praštěných” lidí. Zatím na ně však neměla štěstí, pomůžete jí je prosím svým sdílením najít?

Berta je očkovaná, čipovaná, odčervená a kastrovaná. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Berta se nachází nedaleko Kroměříže.

V případě zájmu o Bertu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.