Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky.cz

Podrobný popis

Říkáme mu Peri, je to jeden z mladších pejsků ze smečky kyjovského smetiště. Více info o celé kauze na našem blogu. Není to pejsek pro začátečníky, ani laskavé seniory. Se svými vrstevníky přišel jako vybátá ušmudlaná a kousavá hromádka strachu. Bříško měl plné škrkavek, kožich plný blech. Prostředí, ve kterém z donucení žili jeho rodiče, mu nenabízelo nic z toho, na co jsou pejsci většiny majitelů zvyklí. O krmení se musel doslova rvát s ostatními. Střechu nad hlavou mu vytvářely polorozpadlé králíkárny a vraky zemědělských strojů. Nikdy na něj nikdo nesahal, nepochoval ho v náručí, nedal mu dobrůstku z ruky. To vše zažil až u nás a přesto, že byl z prvu velice nejistý, panikařil a doslova zápasil o holý život, s každým dalším dnem se lepšil a dnes už o něm s hrdostí můžeme prohlásit, že překonal většinu svých strachů, zvykl si na nás a stal se psem, který se konečně projevuje jako pes. Radostně poskakuje, následuje naše kroky, asistuje u běžných činností, reaguje na jméno a jsme si jistí, že najde-li se CITLIVÝ a TRPĚLIVÝ člověk ochotný za Perim i několikrát přijet, seznamovat se s ním postupně, vidět, jak funguje po několika měsících s námi a bude mu ctí s ním pracovat ohleduplně, nebude mu nic bránit v odjezdu do nové milující a přívětivé rodiny.

Peri je zvyklý na superprémiové granulky, obojek i vodítko, zkrátka připravený připojit se k člověku, který ho provede světem. Fyzicky už dospělý je, do výšky už neporoste. Po seznámení je kamarád s každým pejskem.
Pro Periho vybereme ten nejskvělejší domov pod sluncem, do adopce půjde očkovaný, odčervený, ošetřený proti klíšťatům, kastrovaný, čipovaný a s pasem. Podmínkou je podpis Adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku ve výši 5 tisíc korun. Fyzicky je v Lanžhotě, zájemce tedy bude muset vážit cestu za ním. Pokud Peri padl do oka právě Vám, napište nám co nejvíce o sobě, své rodině, zkušenostech a podmínkách, které pro takového miláčka máte na adopce@docasky.cz

Nezapomeňte připsat své telefonní číslo, abychom se Vám mohli ozvat!