Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Bígl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Zájemcům, kteří si podmínky adopce neprostudují, nebudeme odpovídat.

 

Fenečka Poppy se narodila v dubnu 2022 kdesi v osadě na východním Slovensku a na podzim toho roku k nám přijela v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta SR. Bohužel od té doby u nás trčí, aniž by o ní někdo pohledem zavadil. 

Přitom je Poppy naprosto úžasný pes. Je inteligentní, chytrá, rychle učenlivá, skvěle komunikativní, trošku vyčůraná, miluje děti a naprosto bez problémů funguje mezi psy. Na vodítku funguje bez problémů, ráda chodí na procházky. No občas trochu tahá, tak je potřeba ji důsledněji uposlušnit. 

Je naučená žít vevnitř v bytě, umí i odpočívat v prostorné kleci. A rozhodně ji doporučujeme výhradně do bytu - žádný plot pro ni totiž není dost vysoký. 

Poppy aktuálně váží zhruba dvanáct kilo a už neporoste. Celkově je spíše žížalovité a sportovní postavy. Poppy by uvítala sportovně založené pánečky, kteří jí dají dostatek pohybu a zábavy a budou s ní nadále pracovat na tom, aby z ní byla slušně vychovaná psí holka. 

Fenečka odejde do adopce odčervená, ošetřena tabletou proti klíšťatům a blechám, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace - ošetřeno dočasnou smlouvou (kastraci je možné vyřešit i před adopcí u nás). 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.