Pohlaví

Fena

Věk

12 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 12 Icon: Malý (do 30 cm)
Mops
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: útulek Tachov - Šmudlina

Podrobný popis

Rozhrňte dav a poklekněte před tou naší nádherou. Je to urozená, sebevědomá dáma plná temperamentu. Naše milovaná Barunka má za sebou opravdu hrozný osud. Žila u rodiny, která útulek pravidelně zásobuje podobně zuboženými psy. Nikdy se však nepodařilo dokázat, že je to jejich pes a co s ním vlastně všechno prováděli. 

Zanechalo to následky hlavně na jejím zdravotním stavu a vzhledu. Na duši naštěstí ani tak ne. Bára je pohodová psí kámoška s vůdčí osobností, s oslnivou září a sebejistou povahou
Hodila by se ke staršímu člověku, který ji dopřeje svobodu a volnost pohybu. Na vodítku je to pro ni nepřizpůsobivé a nechápající. Žije v domě s trvalým přístupem ven. Zahradu má k dispozici jak se jí zachce. 
Je obrovský mazel, miluje lidskou společnost, drbání, mazlení. Má ráda děti, které ji poškrabkají. 
Byla by vhodná k babičce nebo dědovi, kterým je smutno. Načechrají ji pelíšek, připraví dobré jídlo a nebudou mít na ni příliš velké nároky. Ona se rozhodla být důležitou dámou a tím také je. Zahradu ohlídá a jestli máte pocit, že je malá, slepá nebo "bůhvíjaká", Bára vám ohlásí cizího člověka, příjezd kurýra, zvaného i nezvaného hosta. Je to prostě šéfová. 
Nehodí se k dalším zvířatům - psy ráda nemá a vyjíždí po nich. Podobné je to u koček. 
Byla v hrozném zdravotním stavu. Nyní je zdravá, při síle, v kondici. 
Naočkovaná, odčervená, odblešená, po operaci oka - muselo ven, bylo bolestivé, plné vředů. Je po dentální hygieně. Zbyly jí čtyři zuby - strava se musí být kvalitní a třeba ji přizpůsobit. 
Je u nás už několik měsíců, bylo toho na ni hodně a mezitím se u nás nerozhárala. Proto je velká pravděpodobnost, že je vykastrovaná. Takže nám bylo doporučeno vyčkat. Pokud by se hárala, majitel si musí dodatečně zajistit kastraci. 
 
Pokud máte o Báru zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na:
721 255 158 ( 9-18 h. Když nezvedáme, ozveme se zpět)
l.dombrovska@gmail.com

S adopčním poplatkem 2000,-