Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

Nádherná, drobná, střední fenka,krizenka lajka/husky. Typicka vesela a zvědavá povaha. Kontaktni,velmi aktivní,neco jako kříženec opice a kočky Snasenliva se psy.
Hledame toho nejlepšího člověka, který ví, co obnáší mit doma takovou osobnost a udela pro ni úplně vsechno,i kdyz mu nekdy poleze na nervy :)
Ona je Ledový Písek - to je SABEL - dokonalá princezna toužící po litani ve sněhu i u moře. Po cele planetě chce lítat a tak potřebuje někoho, kdo bude litat s ní.
Je za potrebi absolutni zodpovědnost, pevné voditko, stopovacka a bezpečné bydlení bez únikových skulin.
Sabel je smečkovy typ psa, proto pro ni bude důležité, aby žila s dalsim psem a nebo aby mela páníčka neustale u sebe a nejlepe šli spolu každý den na dlouhé výlety za každého počasí.
Zajemce prosime aby nam napsali na email denisa.tlapka@seznam.cz neco o sobe a zkušenostech. Například odkud jste, v jakém prostředí bydlíte (baráček/byt, město/vesnice), jestli máte děti, psy, další zvířata, jaký je Váš denní režim, představa o volném čase, zda máte nějaké zkušenosti se zvířaty, jakou máte představu o tom, co bude pes dělat - kámoš, sport, práce apod. Je to důležité pro to, abychom psa dopředu neposílali do prostředí, které mu nebude vyhovovat a s potřebami majitelů si nebude sedět. 
 
Fenka je kastrovana,ockovana,cip, antiparazitika.
Nachazi se u Poděbrad. Adopčni poplatek, smlouva.