Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

REZERVOVANÝ

 

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 2 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Nobby, pejsek, kříženec, přibližně 4 a půl roku starý. Je kastrovaný, očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Menší střední velikost, 12 kg. Málo až středně aktivní, nepotřebuje dlouhé výlety.

Nobby byl zachráněn z ulice, takže když k nám přišel, byl divoký, ale teď je z něj úplně jiný pes. Nobby vychází s ostatními psy, má rád pozornost lidí a mazlení a děti mu nevadí, ale důvěřujeme mu pouze se staršími dětmi.

Nobby chodí moc hezky na vodítku, zvládá v pohodě život ve městě, je čistotný a zvyklý na život v bytě. Byl by to ideální pes pro někoho, kdo hledá málo až středně aktivního psa.

Co získáte na oplátku: věrného společníka, který bude střežit váš pozemek, spoustu mazlení, veselé tanečky v době krmení, hromaditele pískacích hraček, správného frajera, který vychází bez problému se všemi ostatními psy a v pohodě toleruje i kočky.

Nobby se nechází v dočasné péči v Praze a je možné ho tam navštívit.

Pro Nobbyho hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤