Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Molly a jsem velmi drobná, menší kříženka, cca 8 měsíční, podobná belgickému ovčákovi. Se svou sestřičkou Ellie, jsme od mala žily na dvoře, bez zájmu, lásky a pozornosti lidí a když jsme přijely k tetě, moc jsme se bály všeho nového i cizích lidí.
Já jsem trochu větší strašpytel, ale jinak jsem moc hodná a nikdy nereaguju negativně, jen se přikrčím a ztuhnu, učím se chodit na vodítku a poznávat svět, pořád budu ale velmi citlivá a submisivní holčička, která bude potřebovat hodně času a laskavý, vlídný přístup páníčků.
S tetou funguji hezky, ale ostatních lidí se stále straním, potřebuji získat důvěru a poznat, že jste dobří a máte velké srdce. Moc ráda bych bydlela v domě se zahradou, ideálně s dalším pohodovým pejskem nebo fenkou, kteří by mi dodali sebevědomí a jistotu. Hledám zodpovědné páníčky, laskavé, zkušenější s plašánky, jako jsme my. Vaše Molly."

Molly je velmi krásná kříženka, odrostlé štěně, bude jí kolem 8 měsíců, váží cca 15 - 18 kilo. Bydlela se svou štěněcí sestřičkou na dvoře venku, kam jim občas někdo hodil jídlo a nalil vodu, bez kontaktu s lidmi a možnosti socializovat se s nimi, i s dalším novým prostředím. Nepoznali lásku, mazlení, nevěděli, jak pohodový živit, pejsek může mít. Po příjezdu k nám, byla Molly samozřejmě vyděšená, bála se, ale nikdy nezavrčela, nebo se jakkoli neohnala, o agresi ze strachu nemůže být řeč. Pouze se vždy přikrčí a vyděšeně čeká, co se bude dít. Postupně se zlepšuje, ale bude to běh na delší trať, každopádně je to velice hodná a citlivá duše, která si zaslouží úžasný domov a laskavé zacházení. Se psy je nekonfliktní a jistě by měla mít doma pohodového psího kámoše, nebo kamarádku, se kterými jí půjde všechno lépe. Učí se chůzi na vodítku, je čistotná, doma nic neničí.
Molly potřebuje domov v domě se zahradou, psí kamarády, zodpovědné, trpělivé majitele, s vlídným přístupem, kteří ji dají čas si zvykat a získat si důvěru.
Molly Je zdravá odčervená, kastrovaná, čipovaná, očkovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, ideálně více návštěv, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po dohodě s Radkou, na tel : 777 310 185. Nachází se poblíž Jesenice u Prahy. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 za fotečky dekujeme https://www.facebook.com/marta.bohacova.3