Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 7 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky.cz

Podrobný popis

ALTY NAŠEL DOMOV

Je velmi inteligentní, vyrovnaný a přátelský pes. Svou velikostí budí respekt, ale nebyl veden ke strážení objektů, což je moskevské strážní psy typické. Spíše by si na zádech nechal dříví štípat, přítomnost lidí skutečně miluje, žil i s odrostlými dětmi. Je zvyklý na zahradě, nemá tendence utíkat, drží se rodiny, blízkost své smečky a opečovávání zvířat, které si oblíbil, mu dává životní smysl. Žil s malou i velkou fenkou, obecně je v kontaktu se psy velmi tolerantní a sám spory nevyvolává.
Protože péči o psy, kteří se k nám dostávají, věnujeme maximum, podstoupil Alty důkladné vyšetření na veterinární klinice a to včetně RTG kostry. Díky této skutečnosti víme, že jsou Altyho kyčelní klouby v nestandardní poloze. A ačkoliv klinicky se to neprojevuje a Alty se na první pohled chová a pohybuje jako zdravý pes, je třeba, aby i toto měl nový majitel na paměti, Altyho nepřetěžoval, ale ani nenechal zavřeného bez možnosti pohybu.
Bude vděčný za prostornou zahradu, kde i lidé tráví hodně času. Ideálně s minimem schodů či extrémního převýšení. Nikterak ho to ale neomezuje v procházkování :)
Pro Altyho vybereme ten nejskvělejší domov pod sluncem. Domov, kde ho budou milovat a nedovolí přejídání, které by doslova ohrozilo jeho život.
Do adopce půjde očkovaný, odčervený, ošetřený proti klíšťatům, kastrovaný, čipovaný a s pasem. Podmínkou je podpis Adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku ve výši 5tis Kč. Fyzicky je v Lanžhotě, zájemce tedy bude muset vážit cestu za ním. Pokud Alty padl do oka právě Vám, napište nám víc o sobě, svých zkušenostech s velkými psy, své rodině a podmínkách, které pro takového miláčka máte na adopce@docasky.cz