Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Kristýnka svůj dosavadní život prožila v množírně, 5 dlouhých ztracených let. Nyní dostala příležitost poznat, co znamená být milovaná, spát v měkkém pelíšku a objevovat svět. Kristýnka je kříženec čivavy, je o malinko větší, než je u čivav běžné. Nachází se nedaleko Kroměříže. Má 5 let.

Kristýnka je hodně plachá fenečka, lidí se bojí a má tendenci utíkat a schovávat se. Má svoji boudičku, ve které bydlí, pokud je někdo z lidí poblíž. Když ji ale necháme samotnou, běhá vesele s ostatními pejsky, se kterými si dokonale rozumí.

Hledáme proto pro Kristýnku rodinu s dalšími malými kamarádskými pejsky, žijící v rodinném domě se zahradou. Kristýnka neumí chodit na vodítku, bojí se ho a nedokáže se na něm vyvenčit. Proto není vhodná do bytu, kde by bylo venčení velmi komplikované. Dvorek nebo zahrada musí mít kvalitní oplocení, aby Kristýnka nemohla utéct, než si v nové rodině zvykne.

Její rodina by měla být milující, trpělivá a chápavá. Kristýnka zatím nepoznala dobré zacházení, laskavý přístup je pro ni neznámý. Proto bude potřebovat čas. V přítomnosti dalšího hodného pejska jí půjde seznamování se s novým prostředím mnohem snadněji. Přesto je však možné, že Kristýnka zůstane plachá napořád, což je třeba si uvědomit. Nehodí se k dětem ani do velmi rušné domácnosti.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Kristýnka půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Kristýnku nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.