Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Rotvajler
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: RTW - naše láska, jejich naděje z.s.

Podrobný popis

Argoušek voříšek, 7 let, 5 let žil u rodinného domku, na zahradě a v kotci se spaním v chodbě, bývalá rodina je s námi v kontaktu do teď, určitě ho měli rádi, i když by s jeho povahou býval potřeboval být doma, více v centru dění, ale hlavně by býval potřeboval práci, zaměstnat hlavu a aby s ním někdo dělal blbiny.

Jevil se jako pes, co se takhle doma pomazlí, ale jinak mi dejte pokoj. Argo byl původně v dočasce, odkud jsme měla dále informace, že Argo je nekontaktní, nemotivovatelný, že to je pes, který je vhodný tak na zahradu ke starým lidem, co po něm nebudou nic chtít. Prakticky od začátku, co přijel sem, bylo ale jasné, že je úplně jiný, jen se uzavřel do sebe. Neměla jsem důvod člověku s tak bohatými zkušenostmi nevěřit, ale o to víc nechápu, že to nepoznal také.

Argo je veselý, hravý, mazlivý, akční, normálně reaguje, vnímá, krásně se dá zaujmout i motivovat. Naopak tohle je pes pro aktivní lidi, pro lidi, co baví se psem vymýšlet hry a aktivity, určitě by se naučil ještě spoustu triků. Rozhodně to není pes zavřít někam na zahradu, on opravdu potřebuje kontakt a být součástí života svojí rodiny.

Hledá domov už přes dva roky a opravdu by si ho konečně zasloužil. Po seznámení vychází s fenkami, je kastrovaný, hormony s ním mlátily úplně hrozným způsobem a když to řeknu já, která je proti kastraci psích kluků, tak to fakt stálo za to.