Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Hodonín
Region: Jihomoravský
Datum nálezu: 09.06.2020
Akt. umístění: Útulek pro psy Zoo Hodonín

Podrobný popis

Po nešťastném zásahu tornáda tří a půl letý kříženec NO Bruno bydlí v provizorním kotci v zázemí zoologické zahrady. 
Je to mladý  pes, který má svou hlavu a svůj názor. Je to prostě alfa, který chce za každou cenu šéfovat a umí to taky dát najevo.
Našli jsme ho před rokem uvázaného poblíž útulku jako agresivní potvůrku. Stačilo ale pár chvil a piškotů, aby se uklidnil a byl hodný pes. Od té doby své ošetřovatelky miluje a nedá na nás dopustit. Útulek bral jako svůj domov, před cizími lidmi ( i zvířaty) si bránil kotec i nás a působil tak dost ostře, všichni se ho báli. 
Akutně mu hledáme domov u zkušeného člověka (holky má radši ), který s ním bude mít dost trpělivosti a nebude se bát si ho podřídit. Není útěkář, když je mu někde dobře, je tam rád. Zvládá krásně kotec, ale ideálně jako jedináček.
Má chuť pracovat, je akční chlupáč, kterého baví výcvik, má snahu aportovat ( ale občas balonek někde zapomene ) a dokonce jsme spolu chodili běhat. Jenom mu trvá delší dobu, než si zvykne na cizí lidi. Ze začátku si nikoho nechce připustit k tělu, ale když se to překoná, je to pes k nezaplacení
Prosím tímto za Bruna. Nenašel by se tady někdo, kdo má zkušenosti s výchovou psů a v srdíčku místo pro tohodle broučka?
Kdyby chtěl někdo víc informací, klidně pište, volejte na náš telefon 724369159.