Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 10 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Olomouc
Region: Olomoucký
Datum nálezu: 07.08.2015
Akt. umístění: Liga na ochranu zvířat Čr organizace Olomouc
Evidenční číslo: 4263

Podrobný popis

Hátoš pes, kříženec větší velikosti. Je to krásný, ale bázlivý pes. Dostane-li se do úzkých, nebo se lekne, má tendence útočit. Snad žádný pes nemiluje procházky tak jako on. Umí základní povely. Vzhledem ke své bázlivosti je vhodný k někomu zkušenějšímu. Určitě není vhodný k dětem.

OSVOJITELKA TRVÁ NA TOMTO DODATKU: doufali jsme , že se na něj usmálo štěstí, na chvíli totiž našel domov. Bohužel napadl osvojitelku a způsobil ji vážná zranění. Jak ke zranění došlo v tom se výpovědi rozcházejí. Za útulek můžu jen říct, že za dobu, kdy tu Háťa byl se zde vystřídalo již více ošetřovatelů a ke zranění nikdy nedošlo . Hátoš může do adopce , ale jen ke zkušenému člověku, který bude vnímat rady ošetřovatelů. 

Doplňující informace:

Upřednostňujeme přímý kontakt se zájemcem. V případě zájmu o tohoto pejska a pro bližší informace si prosím volejte na 583 210 759 .Na emaily nereagujeme okamžitě, veškerou korespondenci vyřizujeme vždy až poté, co je hotová fyzická práce na útulku. 

Nebo je možné vyplnit adopční dotazník a my se vám ozveme.

https://www.olomouckyutulek.cz/dotaznik-pro-zajemce/

Všichni psi jsou odčervení, odblešení a kompletně vakcinovaní Euricanem (vzteklina, psinka, parvoviróza, leptospiróza, hepatitida).

Adopční poplatek 1500,-Kč.

Kontakt: 583 210 759