Pohlaví

Fena

Věk

12 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 12 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

Valentýnka 4 roky očkovaná, čipovaná dočasná péče Praha, ideální domek se zahradou.

Malá Lady Valentýnka, mazlivá i aktivní, veselá, závislá, upovídaná, milující, přemýšlivá, překvapivá, smíšek. Taková umí být Valentýnka. Je to něžná, milá holčička, která se učí důvěřovat lidem. A jde ji to parádně. Na svého člověka se zafixuje a bude ho následovat všude. Užívá si zahrady a nejvíc, když je tam se svým páníčkem. Ráda s vámi půjde na procházku, kterou si bude užívat, běhat, zkoumat okolí. Ale stejně se nejradši vrátí domů na pohovku, která je zatím středobodem jejího světa a tím nejlepším útočištěm. Déšť a zima není nic pro aristokratickou lady. Rychle vyvenčit a spěchá domů. Ve známém prostředí si užívá na maximum venkovní radovánky. Tam, kde to nezná, hledá útočiště u člověka. Schová se za nohy, aby byla téměř neviditelná. Jiné pejsky akceptuje, ale dokázala by užívat si život i jako jedináček. V tom případě počítejte, že vám ukradne váš veškerý volný čas pro sebe. Není odzkoušeno, jak by zvládala být úplně sama, bez psích kamarádů. Neznámé lidi nevyhledává, je k nim ostražitá, stejně jako v novém prostředí. Větší odstup si drží od mužů. Má hygienické návyky, vydrží běžnou pracovní dobu bez venčení. Po příchodu vás čeká obrovské vítání a taky vám dost hlasitě vypovídá, jak ji bez vás bylo smutno. Valentýnka je přizpůsobivá, něžná holčička, která vám chce moc otevřít své srdce a svěřit svůj život do vašich rukou. Ukázat vám, že jste ještě určitě nepoznali většího mazlíka než je ona. Jak si neskutečně a na maximum umí užívat hlazení a jak geniálně si dokáže na vás vyloudit, abyste ji vzali do náruče. Jedním z jejích triků je, že bez rozběhu vyskočí na klín, když to nejmíň čekáte. No a co, že právě pijete kávu nebo že je to vysoko. Možná se leknete, jak vás překvapí, ale její rošťácký úsměv vás naprosto odzbrojí.

Myslíte, že vám k dokonalému štěstí chybí Valentýnka? Jste vy ten člověk, který má obrovskou spoustu lásky a bezbřehou trpělivost dát ji čas, ať vás pozná? Jste to právě vy, kdo může udělat její život, podle jejích představ? Pak stačí jen zavolat :)

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení. tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861 volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny: PO-PÁ: 10-18 hodin