Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

2 roky, energický, mazlivý, vhodný na psí sporty
k jinému mladému pejskovi, odrostlé děti
očkovaný, čipovaný
nachází se v Olomouci

Mazlík, smíšek, veselý čertík Nero hledá ten nejbáječnější domov, kde ho budou bezmezně milovat. 
Nero je pravý představitel kavalíři povahy. Smyslem jeho života je nikdy nekončící štěstí a užívat si každé chvilky. Zbožňuje hry s jinými, stejně veselými a hravými pejsky. Pohyb je jeho velkou vášní. Běhat, skákat, přetahovat se a chodit na dlouhé procházky, je jeho přirozenost. A podobný parťák je to, co mu rozzáří oči a vykouzlí ten nejnádhernější úsměv. Klidně k hrám přibere odrostlé děti, s kterými můžou společně zažít spoustu legrace a dobrodružství. Rád se učí nové věci, je velmi chápavý. Svoji energii, zvědavost a komunikativnost může využít při různých psích sportech. Třeba agility, coursing. 

Člověk je pro něj středobodem všeho. Vyžaduje hodně pozornosti. Žádný den se neobejde bez mazlení. Miluje, když se k Vám může přitulit, cítit Vaši blízkost, cítit jak moc ho milujete. Ukradne Vám každou volnou chvilku, vyčíhne si moment, kdy si může přijít pro pořádnou porci mazlení a nikdy nebude mít dost. V noci se k Vám bude chtít přitulit v posteli. Proto je potřeba, aby byl v novém domově dostatečný počet rukou na mazlení, aby stačily na dva psí rošťáky. 

Na vodítku se naučil chodit, jen občas tahá. Doma nic neničí. Má hygienické návyky. Ale je možné, že příchodem do nového prostředí si bude chtít označkovat teritorium. Když vycítí, jak moc jste se zamilovali, jak moc je vítaný, rychle pochopí, že doma se nožka nezvedá. Své jídlo si jako správný pejsek hlídá, ale nevrčí ani nekouše. 

U nové rodině požadujeme nezávaznou návštěvu i se psím parťákem. 

Zamilovali jste se? Jste úžasná rodina, kde vládne smích, legrace a pohyb. Kde je jeden smíšek, který se těší z každého psího parťáka venku a doma moc chybí? Milujete kavalíry a víte, že jsou to ti nejkrásnější zloději volného času? Tak jste to možná právě Vy – velký Nerkův sen o té nejlepší rodině. Stačí jen zavolat :-)

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861

Volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny:
PO-PÁ: 10-18 hodin