Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

Benny je úžasný 4letý kavalíří kluk, který si vás okamžitě získá svou veselou a hravou povahou. Benny vždycky žil v rodině obklopen láskou. Děti miluje, jsou pro něj ti nejlepší parťáci, se kterými může zažít spoustu rošťáren. Jako každý kavalír bezmezně miluje svoji rodinu a je na ní závislý. Půjde s vámi na procházku a způsobně bude capkat vedle vás. Ale když se dostane na louku, tak bude běhat a zkoumat nové prostředí a každou chvilku za vámi radostně přiběhne pro míček, piškotek, nebo vám jen ukázat svoji radost z pohybu a nového dobrodružství. Je to takové malé šídlo. Pejsek, který miluje pohyb, ale po procházce se chce přitulit a mít vás pro sebe. Přitulit se a nechat se rozmazlovat. Chce být vaší součástí, vaším právoplatným členem rodiny. Pejsek, kterého bude jeho rodina zbožňovat.

Je trochu submisivní. S pejsky nemá problém. Vždycky žil jako milovaný jediný pejsek a to mu vyhovuje.

Pro Bennyho hledáme rodinu, která na něj bude mít čas a bude se mu věnovat. Trochu odrostlé děti by byly ideální. Holka nebo kluk, pro které by byl tím nejlepším parťákem. Přes den si užívat společně všechna dobrodružství, večer se přitulit a nechat si šeptat do ouška ta největší tajemství. Podmínkou je, aby se budoucí majitelé před adopcí s Beníčkem seznámili. Ideálně ho párkrát navštívili. Pejsek se nachází ve Vsetíně.

Benny je očkovaný, kastrovaný, zdravý pejsek. Má hygienické návyky, umí pár povelů.

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861

Volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny:
PO-PÁ: 10-18 hodin