Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Malý (do 30 cm)
Ši-tzu
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

Pes cca 4 měsíce
Vhodný k dalšímu pejskovi nebo kastrované fence 
Nachází se v dočasné péči v Prostějově. 

Vypadám jako gaučový plyšáček, ale nenechte se zmýlit! Hravě zvládnu i 10km procházku, ale rád se budu tulit i na gauči, ovšem venku běhám jak o závod. 

Raději bych nějakého kamaráda doma, když jdu na procházku sám, není to ono a trošku se bojím. Doma moc rád proháním kočičku, ale jen když přede mnou utíká, jinak jsem s ní kamarád. Na tu venkovní si tak netroufám, takže jsem vhodný jen k nebojácné kočičce. 

Jsem tak trošku bufeťák, takže je potřeba mě hlídat, abych nesnědl, co nemám. Rád hlídám dveře a legračně si zaštěkám, pokud jde někdo kolem, prostě pokud mi o něco jde, dám to hlasitě najevo. 

Vydržím spinkat celou noc a ráno si počkám až na procházku, abych mohl dostat piškot za odměnu. Pro ty já udělám cokoliv. Jsem moc učenlivý a během chvilky se naučím psí kusy, hlavně když z toho něco kápne :)

Mohl by mě bavit dogdancing , agility a jiné aktivity u kterých využiji svoji hlavičku. Venku moc rád hrabu myšičky, takže pak musím do sprchy a to já tuze nerad. Už se ale tak nebojím fénu, pro piškotky to vydržím. Moje srst je více shi-tzu než kavalíří, takže potřebuji denně česat, ale já to nemám rád. Proč jen nemůžu mít srst jako moje kavalíří maminka. Moje budoucí rodina by měla mít zkušenost s péčí o dlouhou srst a naučit mě, že česání je fajn věc. 

Doma vydržím 5 hodin bez nehody, ale pak už se nudím. Moc rád se tulím a pusinkuji a spinkám v posteli. Vydržím tam celou noc. 

Nejsem vhodný k hodně malým dětem, bojím se jich, ale trošku větší a rozumné dítě bude fajn. 

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.
Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení.

tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861

Volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny:
PO-PÁ: 10-18 hodin