Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

Benny,kluk, 2 roky
aktivní,hravý,jemný
k dalšímu kavalírkovi nebo i jako jedináček
pouze do domku se zahradou
nachází se v Prostřední Bečvě

Benny je roční až dvouletý raubíř se vznešeným výrazem.
Má rád dlouhé procházky, výlety, rád plave a hodil by se na nějaký psí sport. Je to míčkofil a zbožňuje tenisáky a klacíky. Benny ke spokojenému životu potřebuje domek s dobře oplocenou zahradou,v momentě,kdy se začne nudit,má tendence se sám vydávat na průzkum okolí. Hodně času tráví na zahradě a při sledování nebe nabírá energii do dalšího dovádění. Vyhledává společnost dalších psů, je k nim přátelský a chce si hrát,bude mu dobře se stejně naladěným pejskem,ale může být i jako jedináček. Bennymu nevadí kočky.S jinými domácímí mazlíky je třeba ho seznámit.
Benny miluje mazlení.Bude šťastný,když po společně prožitém dni,plném zábavy a aktivity,vám položí hlavu do klína a nechá se hladit.A bude od vás poslouchat,jak je úžasný a jedinečný kavalírek.
. Má rád pohodlí, umí si vyskočit na gauč, ale spokojí se i s pelíškem na zemi. Benny má výborný vztah k dětem. Rád si s nimi hraje a pusinkuje je.V rámci hry na ně občas skáče,ale velmi rychle chápe,když se to nemá.
Bojí se petard, neznámých věcí, má strach z vysavače a štěká na mop. Umí pár povelů, ale je potřeba je doučit. Se správnou motivací to půjde snadno. Benny se hodí pro aktivního pejskaře,který se mu bude denně věnovat,poskytne mu dostatek zábavy,učení a pohybu.
Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.
Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení.

tel ČR + 420 732 322 224, 739/358 163